Jump to content

Navigasyon Cihazının Düğmelerinin Renginde Oluşan Çatlaklar

FUDİ20
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

slm dostlar servisten sıfır aldığım navigasyon cihazının tuşlarının renginde çatlaklar oluştu. servise bildirdim firmayla irtibata geçip sağolsunlar yenisini taktılar.lakin yeni takılan cihazda da 2 günde aynı çatlaklar oluştu benim fikrim sıcak havanın etkisiyle boyanın çatlaması gündüz sıkıntı yok ama gece cihazın ışıkları yandığında çizik çizik kırmızı ışıkların görünmesi daha iyi anlatabilmek için fotoları ekliyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı?yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fotoları görebilirsek fikir sahibi olmamıza yardımcı olur. aracınızda glade veya benzeri parfüm kullanıyorsanız bu parfümler aşınmaya neden olabiliyor. ama 2 günde olması pek ihtimal dahilinde değil. aldığınız navigasyon markası nedir acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence dostum servise söyle gene bu böle olmuyor de güneşten çatlayacak kadar adi şeyi nie takıyorlar 2012 araca firmasını değişsin mazda navigasyonu bunlar çoğu zaten dışardan alıyorlarmış,bir tane satıcı ole demişti ben bayilere satıyom bunu diyor.Baksınlar yeni taksınlar o zaman saçmalıktan başka bişey değil banada dediler takalım diye ne kadar diyom 2000tl fiyat çektiler sokaktanmı topluyoz parayı dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda zaten navigasyon vermiyor araçlarında. Servisler sonradan alıp takıyorlar , satıştan sonra. Problemi Mazda değil navigasyonu satan markanın çözmesi gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...