Burak

Facebook - Mazda ile Kazan

Bu konuda 183 ileti var

Arkadaşlar,

Her Pazartesi yenilenen ve Çarşamba gününe kadar açık kalan soruya doğru yanıt verenler değişik hediyeler kazanıyor. Bu haftanın hediyesi sinema biletleri

Facebook hesabı olup ilgilenenlere duyurulur ;)

main.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanıtı alltaki "Yorum ekle" kısmına mı veriyoruz Burak... Sonrasında yanıtımız Yorum olarak görünüyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanıtı alltaki "Yorum ekle" kısmına mı veriyoruz Burak... Sonrasında yanıtımız Yorum olarak görünüyor...

Evet ama lütfen copy paste yapmayın :D 50 cevapta 1 tane doğru var yahu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soru : Bir atletin performansı ile bir aracın yakıt tüketiminin artması ve genel veririmliliğinin azalmasındaki sorun aynıdır. Bu sorun nedir?

Herkesin verdiği yanıt : İkisi de yorgundur :D

Biri taş attı 60 kişi de onun peşinden gitti :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Leissez faire" demiş bir ekonomist, biraz siyasi düşünmenin ucunda Sinema Bileti var  :D ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Leissez faire" demiş bir ekonomist, biraz siyasi düşünmenin ucunda Sinema Bileti var  :D ...

Meali nedir ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bırakınız yapsınlar  :D

Wiki diyor ki:

Laissez faire, "Bırakınız yapsınlar" şeklinde çevrilen bu kalıp - deyiş kapitalist ekonomide müdahalenin olmaması gerekliliğini savunur...

...Bu popüler ekonomi mottosunun tamamı "Laissez faire, laissez aller, laissez passer" şeklindedir. Bırakınız yapsınlar, bırakınız gitsinler, bırakınız geçsinler anlamındadır.

---

Bizdeki "Saldığn çayıra , mevlam gayıra" mottosuna eş değer, bizimkiler iyi bilir bunu  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doğru valla, o zaman bu kadar yanlışın arasında bizden birileri doğru cevap versin de her hafta her hafta sinema bileti kazanmıyayım :D

Böyle giderse bu iş şu araba dergisine dönecek, kazananların çoğu bizdendi sanırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu hafta sinema biletini kazandım mı Burak , sonuçlar belli mi :) dün öğlen baktımda herkes ters köşeye yatmıştı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonuçlar Cuma günü açıklanıyor ama benim de gördüğüm sadece sen ve ben doğru yanıt vermiştik :D

Valla buradan duyurdum ama kimse ilgilenmedi, demek ki sinema bileti kazanmak isteyen yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi oldu bu sinema biletleri... Bırakınız Kazansınlar  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonuçlar Cuma günü açıklanıyor ama benim de gördüğüm sadece sen ve ben doğru yanıt vermiştik :D

Valla buradan duyurdum ama kimse ilgilenmedi, demek ki sinema bileti kazanmak isteyen yok :D

iyi bağırmamışsın demekki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi bağırmamışsın demekki :)

Konu açtık, MazdaClubTR Facebook sayfasından duyurduk daha ne olsun :D

Takip edin siteyi kardeşim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende onu bekliyordum , ne zaman açıklıyorlar ? yoksa akşam mı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.