Jump to content

Facebook - Mazda ile Kazan

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Her Pazartesi yenilenen ve Çarşamba gününe kadar açık kalan soruya doğru yanıt verenler değişik hediyeler kazanıyor. Bu haftanın hediyesi sinema biletleri

Facebook hesabı olup ilgilenenlere duyurulur ;)

main.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 182
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

70

• Superas

16

• emregc

55

• İlhan

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Yanıtı alltaki "Yorum ekle" kısmına mı veriyoruz Burak... Sonrasında yanıtımız Yorum olarak görünüyor...

Evet ama lütfen copy paste yapmayın :D 50 cevapta 1 tane doğru var yahu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Soru : Bir atletin performansı ile bir aracın yakıt tüketiminin artması ve genel veririmliliğinin azalmasındaki sorun aynıdır. Bu sorun nedir?

Herkesin verdiği yanıt : İkisi de yorgundur :D

Biri taş attı 60 kişi de onun peşinden gitti :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bırakınız yapsınlar  :D

Wiki diyor ki:

Laissez faire, "Bırakınız yapsınlar" şeklinde çevrilen bu kalıp - deyiş kapitalist ekonomide müdahalenin olmaması gerekliliğini savunur...

...Bu popüler ekonomi mottosunun tamamı "Laissez faire, laissez aller, laissez passer" şeklindedir. Bırakınız yapsınlar, bırakınız gitsinler, bırakınız geçsinler anlamındadır.

---

Bizdeki "Saldığn çayıra , mevlam gayıra" mottosuna eş değer, bizimkiler iyi bilir bunu  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doğru valla, o zaman bu kadar yanlışın arasında bizden birileri doğru cevap versin de her hafta her hafta sinema bileti kazanmıyayım :D

Böyle giderse bu iş şu araba dergisine dönecek, kazananların çoğu bizdendi sanırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sonuçlar Cuma günü açıklanıyor ama benim de gördüğüm sadece sen ve ben doğru yanıt vermiştik :D

Valla buradan duyurdum ama kimse ilgilenmedi, demek ki sinema bileti kazanmak isteyen yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sonuçlar Cuma günü açıklanıyor ama benim de gördüğüm sadece sen ve ben doğru yanıt vermiştik :D

Valla buradan duyurdum ama kimse ilgilenmedi, demek ki sinema bileti kazanmak isteyen yok :D

iyi bağırmamışsın demekki :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...