Jump to content

Mazda 3 Aranıyor...

kayipsehir_

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Ne zormuş arkadaş bu araba almak kafam allak bullak oldu... Bu sahibindeki fiyatlar normal piyasa mı yoksa çok mu fazla yazıyorlar .?

Paran varsa esasen çok kolaydır mal satın almak... Ama daha önceden dediğim gibi öncelikle özgüven gerekli...

Yanına bu işlerden anlayan birisini bulmanı tavsiye ediyorum... Tabi adamı da kısa sürede bıktırmaman gerekiyor... Fikirlerine itimat etmen gerekiyor, gösterdiği yolu bilmen gerekiyor...

Aracı aldıktan sonra da; adamın kafasını şişirmemen gerekiyor ayrıca...

:D

Bütün bunlar başıma geldiği için yazıyorum, yoksa şahsi bir çıkar veya çatışma düşünlmesin sonra...

Hayırlısı.

:egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hehe, valla ilk aracım olacak ondan bu kadar sıkıntı oluyor herhalde. Neyse senin fikirlerine itimat ediyorum ben merak etme :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2006-model-mazda-3-dynamic-full-82726033/detay

Şu arabaya baksana bi, makyajlı kasa mı ?

İlk aracını satın alacak olman, dört dörtlük bir araç alacağın anlamına gelmeyebilir... Nasip kısmet işi bu işler... Ben sıfır araç aldım 5 bin kilometrede şanzıman dağıttı... Bu yüzden armutun sapını, üzümün çöpünü bi kenara bırakıp, bir sürü araç içinden nasibini seçmen gerekiyor, sonrasında da başına ne gelirse katlanmaktır bu işin aslı...

Ben üç aylık mazda 626 kullanıcısıyım, Lantis hayranı ve de; ileride nasip olursa mazda3 müşterisiyim...

;D

Bu modeller hakkında (mazda3) teknik, mekanik yorum yapamam... Burak bu konuda sana yardımcı olur...

Kilometre orijinalse, üzerinde düşünülebilir, ancak satıcının galerici olması pazarlık payının az olduğunu gösterir... Araç sahibinden olsa bu araç en fazla 25 bine alınma ihtimali vardı...

Hayırlı olsun. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sedan düşünürseniz 2006 1,6 confort var bende

Ben de sedan diyorum arkadaşa ama kendisi HB tutkunu... Zevkler ve renkler tartışılmayacağı için daha fazla ısrara gerek yok...

Sedanın piyasası daha hareketli gibi geldi bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün mazda 2 hb 2006 model siyah arabamı aldım. :) Yalnız kontrol ettirirken arabanın beygir gücü 140 falan çıktı. Chip takılmış dediler. Bu chipi çıkarttırmam gerekir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda2 de 2006 yok. mazda3 olabilir. onu da sadece chip ile 140hp nasıl yapmışlar görmek isterim. bir de kontrol eden yeri kontrol etmek lazım... :D

yakındaysanız gelin bir bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün mazda 2 hb 2006 model siyah arabamı aldım. :) Yalnız kontrol ettirirken arabanın beygir gücü 140 falan çıktı. Chip takılmış dediler. Bu chipi çıkarttırmam gerekir mi ?

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin...

:nazar:

Fotoğraflarını ve fiyatını bizimle paylaşırsan piyasa hakkında daha net bilgiye ulaşmış oluruz.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Her şey arabayı alana kadarmış demek...

:tey:

Neyse; sorunsuz binersin de inşallah, buraya konu açmak durumunda kalmazsın... Benden daha tık yok sana...

Allah kaza bela vermesin.

:fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geldi bize, baktık. bildiğin 1.6 105HP, yani 140 falan değil. aldı sanırım aracı bakımını falan yaptırdı arkadaş. güle güle kullansın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...