caglayan.bayram

Modifiye Gösterge Paneli (323 89-94)

arkdaslar almanyadan getırmıs oldugum mazda 323 ıc kalorıfer ve on gogus gostergelerı elımde mevcut ıkı renk olabılıyor mavı ve yesıl ayar dugmesınden ısık sıddetı ayarlanabılıyor.uygun fıyata vercem cep:5373015176

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim ve fiyat bilgisi içermez ise ilanların bir anlamı olmaz ve silinir bilgin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resımlerı suan yanımda degıl ondan ekleyemedım fıyatı yazarım ama resım gereklımı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resımlerı suan yanımda degıl ondan ekleyemedım fıyatı yazarım ama resım gereklımı

Fotoğrafın olması en önce senin açından önemli, kolaylıkla satılır... Almaya niyetli olanlar da ne alacağını ön bilgi olarak görmüş olur...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim nasıl ekleyeceğim yardımcı olurmusunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 model için iki set var elimde,set fiyatı 130tl

post-5512-141695288787_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ikinci set ışık renkleri mavi ve yeşil ,ışığı kısıp açmak mümkün 

post-5512-141695288789_thumb.jpg

post-5512-141695288791_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fıyat guncelleme takım fıyatı 80tl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam görüntü güzel duruyor son resimdekiler benim aracıma uygun gibi araç 1991 model 323 HB ama monte edilmi haliyle nasıl durur görmek isterdim monte edilmi halde resim varsa bırakırsan memnun olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arac uzerındekı resım yok malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Indigo aydinlatmali kadran,araç uzerinde cok şık durur merakliysaniz fiyat bence uygun tavsiye ederim.

stilock/mazda3 impressive A/T

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda Pratıca ıcın uygunmudur eger uygunsa gorusup almak ısterım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uygunluğunu bilmiyorum resimler mevcut kadran kısımları sizinkine oturuyorsa uygundur ama 323 sedan ve hb ekranlarını bildiğim için onlara uygun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

893260018g3.jpg

Gosterge panelım bu arkadasım resımdekıler uymuyor sanırım acaba uyanını bulabılme sansımız varmıdır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet uygun değil bendekiler 240km olanlardan bunları arkadaşım getirmişti ebay sitesinde bulabilirsiniz ama 250 lira gibi bir maliyeti vardı ben alırken şimdi fiyatları bilmiyorum bulma şansım yok elimde fazla oldugu ıcın uygun verıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ikinci set ışık renkleri mavi ve yeşil ,ışığı kısıp açmak mümkün

Lantis'e uygunmu,bilen varsa cevaplayabilirmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimdekiler benim aracıma uygun olanıdır ama ilgili kişi uzun zamandır bişey yazmamış. kardeş eğer elindeki ürün duruyosa özelden bana haber et bir görüşelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.