Jump to content

Modifiye Gösterge Paneli (323 89-94)

caglayan.bayram

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkdaslar almanyadan getırmıs oldugum mazda 323 ıc kalorıfer ve on gogus gostergelerı elımde mevcut ıkı renk olabılıyor mavı ve yesıl ayar dugmesınden ısık sıddetı ayarlanabılıyor.uygun fıyata vercem cep:5373015176

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resımlerı suan yanımda degıl ondan ekleyemedım fıyatı yazarım ama resım gereklımı

Fotoğrafın olması en önce senin açından önemli, kolaylıkla satılır... Almaya niyetli olanlar da ne alacağını ön bilgi olarak görmüş olur...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

hocam görüntü güzel duruyor son resimdekiler benim aracıma uygun gibi araç 1991 model 323 HB ama monte edilmi haliyle nasıl durur görmek isterdim monte edilmi halde resim varsa bırakırsan memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Uygunluğunu bilmiyorum resimler mevcut kadran kısımları sizinkine oturuyorsa uygundur ama 323 sedan ve hb ekranlarını bildiğim için onlara uygun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet uygun değil bendekiler 240km olanlardan bunları arkadaşım getirmişti ebay sitesinde bulabilirsiniz ama 250 lira gibi bir maliyeti vardı ben alırken şimdi fiyatları bilmiyorum bulma şansım yok elimde fazla oldugu ıcın uygun verıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

resimdekiler benim aracıma uygun olanıdır ama ilgili kişi uzun zamandır bişey yazmamış. kardeş eğer elindeki ürün duruyosa özelden bana haber et bir görüşelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...