devrim_07

RX-8 Arıyorum

slm arkadaşlar, yeni üyeyim, mazda 3 kullanıcısıyım şu anda ama rx8 alacağım, fakat kafama ve bütçeme uyan bulamadım ve çok sabırsızlanıyorum,max 37500 ayırabiliyorum, bilgisi olan varsa temasa gecersek sevinizim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burası sadece tanışma bölümüdür. Buraya sadece adını ve mesleğini yazabilirsin. Çünkü bir süre sonra kilitlenir burası. Daha sonra "Alınık" bölümüne aradığın arabayla ilgili konu açabilirsin. Yoksa tüm mesajların silinir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tşk ederim uyarı için, yeni üyeyim o yüzden, devrim ben antalyadan, ticaretle uğraşıyorum, heskese iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak çok hızlısın vallahi. Ama bu seferde tanışma devam ediyor buradan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada mazda 3 üde satmayı planlıyorum, 2006 model titanyum gri, manuel 1,6 confort modeli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada mazda 3 üde satmayı planlıyorum, 2006 model titanyum gri, manuel 1,6 confort modeli

İlan linkini/numarasını verirsen veya buraya fotoğraflarını atarsan daha iyi olur...

Hayırlı satışlar.

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlanın başlığı çok manidar :):tey:

FİYAT DÜŞTÜ SON FİYAT KAPANIN ELİNDE KALIYOR

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamın arabaso araba.com da da var, orada fiyatı 43500 yazmış, yokmu arkadaşlar bu arabayı tanıyan bilen, özellikle floryadaki servisten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kmsi cok dusukmus fiyati bilmem ama kmsi hatirina alinir bu araba.bende bir ara rx8 dusunuyordum ama kmsi dusuk temiz bulamadim.kactane bulduysam hep 100-150 binde idi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.