ERDEMUNAL

Mazda 3 Ön Diferansiyelden Gelen Ses

Merhaba arkadaşlar..2010 - Sedan - Mazda 3 umu alalı 2 ay oldu fakat ıkıncı kullanımımda on taraftan gelen bır ses hıssettım.arac hafıf yokusta kalkarken on dıfransıyel sallanıyormus gıbı tak tak dıye ses gelıyo bu bı sıkıntımı yoksa sankı on tekerlekler yaylanıyormus gıbı..yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler..

ıyı forumlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitede başka bır arkadasta da aynı sorunu gordum o servıse gostermıs aks larda,yada salıncakta problem olabılır demısler..

Bu tarz arızalar yuksek masraf  cıkarırmı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitede başka bır arkadasta da aynı sorunu gordum o servıse gostermıs aks larda,yada salıncakta problem olabılır demısler..

Bu tarz arızalar yuksek masraf  cıkarırmı acaba?

Anlayan bir uzmana (ama servis, ama usta) göstermeden ne olduğunu buradan anlayabilmek zor...

Bana göre ihtimaller;

Şanzıman takozlarından, aks bilyelerinden, motor takozlarından kaynaklı olabilir. Yakın zamanda kontrol ettirin derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.