karabatak58

Sonunda Buldum Anlaştım

Arkadaşlar 2010 - 2011 model düşük km li beyaz renkte sedan otomatik makul fiyatlı araç arıyorum.

Bildiğiniz araçlar varsa paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle kendi konumun başlığını düzelteyim dedim ama bu forum ona izin vermiyor herhalde. Onun için yeni konu açtım.

Arkadaşlar 2011 model impresıvve otomatik sedan 20 bin km yetkli servis bakımlı kesinlikle kazasız boyasız aracı 39.000 tl ye  anlaştık.

Salı günü devir olacak bana inşallah.

Fiyatı nasıl buldunuz? Biliyorsunuz oturmuş bir ikinci el pazarı yok. Lütfen fiyatla ilgili yorumunuzu açık yüreklilikle esirgemeyiniz.

Teşekkürler

Edit: Tamamı büyük harf ile yazılan konu ve konu başlıkları silinir bilginize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba eyer aracta extra soz konusu degilsw ( multimedya kapi aydinlatmasi egzoz ucu bagaj havuzu vs orj ekstralar tabiki bunlar ) fiyat bence gayet iyi hatta baya iyi gule gule kullanin allah kaza bela vermesin eyer extralarda varsa bedavaya almissiniz diyebilirim tekrardan allah kaza bela vermesin hayirli olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın.Fiyat olarak,çok iyi almışsınız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi dilekler için çok teşekkür ederim.

Ekstra birşey yok.

Fİyatı iyi değerlendirmenize sevindim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyat bencede güzel iyi düşürmüşün diyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun. aynı araçtan bende var ve şu an satmaya kalksam 40.000 den aşağı kardeşime bile satmam. gerisini siz hesaplayın. genelde 40-42 bin arası piyasaları var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun,kazasız sürüşler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben üç ay önce 2.000 tl daha pahalı sattım. Bence çok çok iyi almışsınız.... kasasız belasız kullanmanız dileğiyle....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alamadık arkadaşlar... Çok ciddi satıcı iken bir mesajla vazgeçti vatandaş..  >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.