Jump to content

Mazda 2 - Telefon Şarjım Çalışmıyor

GUL1
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Son durum nedir dört teker acemisi...

:D

;)

Son durum raporu :

Pazartesi günü aracı servise götürdüm. Eksper değerlendirmesini yaptı. Çamurluğun değişmesine karar verildi. Belçika'dan sipariş verildi. Bu arada hazır gelmişken bir de check-up yapsanız dedim. Saolsunlar baktılar eksik kusur bulamadılar. Akü orjşnal değilmiş, klimanın 2 nozülünün kapakları yokmuş. Kapakların da siparişini verdim. Bekliyoruz bakalım gelince bir süre 2 ayak üstünde olacağım :))

Unutmadan, problem sigortadan kaynaklanıyormuş. Araya 3 lira sıkışmış :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son durum raporu :

Pazartesi günü aracı servise götürdüm. Eksper değerlendirmesini yaptı. Çamurluğun değişmesine karar verildi. Belçika'dan sipariş verildi. Bu arada hazır gelmişken bir de check-up yapsanız dedim. Saolsunlar baktılar eksik kusur bulamadılar. Akü orjşnal değilmiş, klimanın 2 nozülünün kapakları yokmuş. Kapakların da siparişini verdim. Bekliyoruz bakalım gelince bir süre 2 ayak üstünde olacağım :))

Unutmadan, problem sigortadan kaynaklanıyormuş. Araya 3 lira sıkışmış :))

Seçeneklerim arasında sigorta vardı zaten de; panel nerede onu bilmiyordum...

;D

Gelmiş geçmiş olsun... Allah kazadan beladan, nazardan, hasetten saklasın.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı servise bırakmadım henüz. Üzerindeki hasar kullanmama engel değil. Kullanırken

Nazar meselesine gelince... Kesinlikle kendi nazarım değdi buna eminim. Arabamı bu kadar çok seveceğimi söyleseler inanmazdım. Serviste beklerken Mazda showroomu da bir ziyaret etmeden geçemedim. İster sıfır ister kullanılmış çok güzel araba çok :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz aracınıza o zaman Bir Cevşen, birt at nalı, bir tanede nazar boncuğu takın. Birisinden birisi nazara karşı korurur :).

Çocuklar içinde hep derler ya en çok annenin babanın nazarı değer diye. Sizinki bu hesaba benzedi birazcık. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı servise bırakmadım henüz. Üzerindeki hasar kullanmama engel değil. Kullanırken

Nazar meselesine gelince... Kesinlikle kendi nazarım değdi buna eminim. Arabamı bu kadar çok seveceğimi söyleseler inanmazdım. Serviste beklerken Mazda showroomu da bir ziyaret etmeden geçemedim. İster sıfır ister kullanılmış çok güzel araba çok :nazar: :nazar: :nazar:

Nazar vardır ama öyle at nalı ile boncuk ile korunulmaz...

;D

İşin manevi yönüne inanıyorsanız bu konuyla ilgili dualar var ve faydası da çoktur... Tekrar gelmiş geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nazara inanırım, nazarım da değer diye düşünüyorum. Nazar boncuğu aldım ama ölçüsünü biraz abartmışım sanki aynadan sallandırınca yok olmaz bu dedim söktüm. Velhasıl arabada koruyacak bir şey yok:) İnsan inancına göre dua edip yola çıkınca daha güvende hissediyor sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...