Jump to content

Mazda Yaz Bakım Kampanyası 25 Mayıs - 25 Haziran

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda'nın beklenilen Yaz Bakım Kampanyası 25 Mayıs itibari ile başlıyor ve bir ay sürecek.

Kampanya kapsamında ;

• Ücretsiz check-up

• Kaza parçaları hariç tüm parça ve işçiliklerde  %20 indirim (aksesuar dahil )

• 250 tl üzeri işlemlerde de 50 tl lik hediye çeki

olacağı bildirildi.

Mazda_Yaz_Kampanyasi_25_Mayis.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 123
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

22

• İlhan

26

• domestos

10

• alpergazel

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

eee hangi bayiler katiliyor buna

Her bayiye göre farklılık oluyormu ki??

8:)

Bütün bayilerde bütün kampanyalar geçerli olması gerekir, stoklar dahilinde tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki diyelim ki benim alet su anda 6K kilometrede. bu bakim zamani icinde 7K'ya ulasacak.

10K bakimi var malumunuz. ben soktum 7K da bakima. 10K da bir daha gitmem gerekecek mi yoksa almanlar yenilince 10K da yenilmis sayilacak mi? kural nedir burda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eskişehir de Dostlar Otomotiv de mazda3 periyodik bakım(yağ,yağ filtresi hava filtresi polen filtresi, vs.)175tl. Mazda esoto serviste 303 tl.Buyrun kampanyaya. :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eskişehir de Dostlar Otomotiv de mazda3 periyodik bakım(yağ,yağ filtresi hava filtresi polen filtresi, vs.)175tl. Mazda esoto serviste 303 tl.Buyrun kampanyaya. :clap:

Af buyurun bilmediğimden soruyorum, Dostlar otomotiv Mazda yetkili servisimi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabii orijinal yedek parça yerine muadil, problem anında karşında bir muhattap bulamama ve garantinin devam etmemesini göze alıyorsan çok daha ucuza getirip kendin bile yapabilirsin bakımları.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bir sorum olacak. Malum kaza yaptım ve pazartesi sabahı soluğu serviste alacağım. Eksperin kararına göre de arabada gereken tamiratlar yapılacak. Hal böyle iken benim çalışmayan çakmaklık, çalışmayan cd çalar düğmeleri gibi problemlemlerimi kampanya kapsamında ücretsiz teşhis koyup gerekenleri de kampanya harici olarak ücreti mukabilinde yapacaklardır değil mi? Kampanyayı doğru mu anlamışım?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bir sorum olacak. Malum kaza yaptım ve pazartesi sabahı soluğu serviste alacağım. Eksperin kararına göre de arabada gereken tamiratlar yapılacak. Hal böyle iken benim çalışmayan çakmaklık, çalışmayan cd çalar düğmeleri gibi problemlemlerimi kampanya kapsamında ücretsiz teşhis koyup gerekenleri de kampanya harici olarak ücreti mukabilinde yapacaklardır değil mi? Kampanyayı doğru mu anlamışım?

Düğmeler için bir şey diyemem de; çakmak çok basit bir şey olsa gerek, bunun için ücret talep edeceklerini sanmıyorum... Rica ederseniz cd çalar için de bir güzellik yapabilirler belki de... Tabi sorunun boyutuyla ilgili bu söylediklerim...

Sigorta konusunda bilmedikleriniz varsa yardımcı olabilirim... (ne yapmanız gerektiği hakkında)

Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veya ben sigorta konusunu yazayım da; bilmeyen arkadaşlar da bilgilenmiş olsun...

Maddi hasarlı trafik kazası yaptığınızda (herkese Allah kaza bela vermesin) trafik güvenliği tehlikede değilse araçlarınızı yerinden oynatmıyorsunuz... Tehlikedeyse işaretleme yaparak mümkünse fotoğraflayarak araçları yerinden kaldırabilirsiniz...

Her iki taraf alkolsüzse; kendi aralarında tutanak tanzim ederek evraklarını ve bu tutanakların birer suretini bir birlerine veriyorlar... Kazaya ikiden fazla araç karışmışsa eğer; bütün sürücüler bir birinin evrakını alıyorlar...

Sonra da; hasarı tazmin edecek olan sigortanın anlaşması olduğu servise aracını götürüyorlar... Veya aracın uygun bir şekilde yapılacağı servise... Servis evrakları kontrol ediyor, fotoğraf özellikle istiyor... Sistemden dosyayı açıyor, eksper gelip bakıyor... Hasarın durumuna göre parça belirliyor, parçaları gerekirse siz peşinen alıp aracınızı yaptırıyorsunuz... Sigorta bu masrafı iki ay içinde hesabınıza yatırıyor...

Bazı servisler bu işlemleri kendileri takip ediyor, bazıları da size yüklüyor...

Eğer kazaya trafik polisi veya karakol (yaralamalı kazalarda) polisi bakmışsa ilave olarak trafik şubeden kaza raporunu bir veya en geç iki gün sonra alabiliyorsunuz, evraklara bu raporu da ekliyorsunuz...

Herkeslere Kazasız günler...

(esasında başlı başına bir konu da olabilirdi bu, istenirse forum yetkilileri ayrı bir konu olarak açabilirler)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hmm 80 bin bakımı yapılalı 3-4 ay oluyor şu an 82 binde  bir çekup fena olmaz bence, amma korkuyorumki extradan bişiler çıkabilir frena balata v.s gibi, amma yinede götürmeye düşünüyorum. bu arada cantların fiatı gerçekten uygunmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şöferin finalleri bitebilirse götürecek, vize de geldi ama umurunda değil vatandaşın, bu 250 liraya 50 lira çek işi güzelmiş, 250 den az işlem mi kaldı ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hediye çeki 6 ay içinde servis kampanyası dışında her türlü işlem için kullanılabilecekmiş.

Aksesuarda direk 50 TL indirim şeklinde olabilir mesela :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada bu indirim bir öncekilerden farklı. Eskiden bakım parçaları ve aksesuarlar kampanya dahilinde idi bu sefer kaza parçaları hariç tüm parça ve aksesuarlar dahil. Yani ilerisi için stok yapılabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...