Jump to content

Mazda 3 34 binde Satılık

Guest oguzhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Üzülerek başka bir iş için yollarımızı ayırıyorum. Çok güzel zamanlarım geçti onunla umarım alan kişide aracı iyi muhafaza eder. İlan onay sürecinde olabilir.

Kısaca

2007 model

34 bin kmde

LPG yok

Manuel

Titanyum Gri

Sağ ön kapı altı ve marşpiyel sürtmeden dolayı çizik lokal boyanacak kazası yok.

Pazarlık konuşulur.

Fiyat 31.000 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-temiz-yipranmamis-mazda3-34-bin-km-de-aydin-88181500/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok abi bana kalsa satmam zaten :D acil nakit ihtiyacı doğdu o yüzden. Bu arada Lantis, Familia bu araçlar ile takas olabilir ama dolu versiyonlarıyla.

Sen 626 seçeneğini de koy işin içine, ne olur ne olmaz...

:o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 hep büyük gelmiştir gözüme neden bilmem o yüzden kendime yakıştıramıyorum pek genç adamız daha yahu :D Babam duymasın

Tabi orası da öyle... Ben o yaşlarda 323 HB hastasıydım... Sonrasında da; Lantis.

Sen babanın telefonunu bi versen.

:2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 hep büyük gelmiştir gözüme neden bilmem o yüzden kendime yakıştıramıyorum pek genç adamız daha yahu :D Babam duymasın

oguzhan kardesim 626lar dede isimi oluyor simdi bu yorumdan bumu cikiyor :)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"Baba" arabadir demiş :):D

haa ne bileyim yani arabayi yeni aldik hefesimiz kiriliyor sonra :D dede isi durmasin diye bir suru masraf yapacagim birde eger varsa oyle birsey hic bosa masrafa girmeyelim yani :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...