Jump to content

99 Model 323 Mazdam Satılıktır

gökkuşağı

Tavsiye Edilen Mesajlar

tüh be!!!  gerçekten hayır işlemem lazımmış... kaçırdık..  ama ben 500 tl aşağı verene hayır işlicem.. ben arabama  güveniyorum.varsa arabasına güvenen,ararbama karşılık REST ararbam..  dediğin gibi 1000 tl aşağı sırada bekleyen çok var.ama vermiyorum.eğer verirsem seni notere satışta nikah şahidi olarak çağırcam.. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tüh be!!!  gerçekten hayır işlemem lazımmış... kaçırdık..  ama ben 500 tl aşağı verene hayır işlicem.. ben arabama  güveniyorum.varsa arabasına güvenen,ararbama karşılık REST ararbam..  dediğin gibi 1000 tl aşağı sırada bekleyen çok var.ama vermiyorum.eğer verirsem seni notere satışta nikah şahidi olarak çağırcam.. :P

Vaktim olursa gelirim... Ama 14 veren varsa hiç durma derim...

Hayırlı satışlar.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos şaka değil ama gerçek.binlira aşasını veren bir kaç kişi var.bulundğm mevkde ama bn arbma gvnyrm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos şaka değil ama gerçek.binlira aşasını veren bir kaç kişi var.bulundğm mevkde ama bn arbma gvnyrm.

Ben de şaka yapmıyorum zaten, aracının piyasası aşağı yukarı 14 bin ama senin ihtiyacın yoktur satmaya veya tok satıcısındır beklersin 15 veren olur mu diye...

Mutlaka birisi çıkar ama ne zaman çıkar bilinmez...

Gerçekten varsa 14 veren ihtiyacın varsa durma derim.

Ama mal senin, satıcı olan sensin. Takdir senin.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...