Jump to content

Tam 1 yıllık benzin istatistik değerlerim..Var mı ötesi :)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eveeet işte sonunda benim guzu 1 yılını doldurdu..2 günlük bir sapmayla 1. yılın sonundaki aldığım benzini de tabloma ekledim ve işte paha biçilmez , birinci ağızdan , net ve gerçek benzin istatistikleri..acaba tabloyu vermeyip mazda`ya mı satsam :) yok yok önümüzdeki yılı da doldurayım ondan sonra satarım..

+ 1 yılda 44 defa depoyu fullemişim

(28kez Shell 95 Güzelyalı - 7kez BP 95 Üçkuyular - 2kez Total 97 Tire Kutsan - 2kez Total 97 Yelki - 1kez Opet 97 Manavgat - 1kez Total 97 Selçuk - 1kez Total 97 Gaziemir - 1kez Total 97 Özdere - 1kez Shell 95 Marmaris)

+ 1 yılda toplam 2.194,752 lt benzin almışım

+ 1 yıllık ortalama litre fiyatı 2,82 ytl

+ 1 yılda toplam 6.194,01 ytl benzine ödemişim

+ 1 yılda 1 km başına 0,24 ykr yakmışım

+ 1 yılda günlük 16,88 ytl benzin giderim olmuş

+ 1 yılda 25.744 km yapmışım

+ 1 yıllık yol bilgisayarı benzin tüketim ortalaması 8.06 lt benim hesapladığım ortalama 8.31 lt...yani sapma 0.27 lt

+ 1 yıllık ortalama hız 45.51 km/s

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi başlıktaki soruya cevaben yazıyorum...hayır yok ;D:D_ben olsam en fazla 2-3 defalık benzin alma süreci boyunca dayanabilirdim o yüzden harbiden pravo abi :clap:_

edit:harbiden yazmayı unutmusum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buda ayrı bir arıza hali.

1.Copy izlemek

2.Download izlemek

3.Defrag izlemek

4.Senelik benzin istatistiği tutup,yol boyunca yol bilgisayarına bakmak.

Şahsen ben ilk 3 şıkkı bol bol yapıyorum  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Defrag izlemeyi ben de çok severim Murat... :)

Hele 98 de daha iyiydi, xp üstünkörü yapıyor...

Çok zevkli değilmi  :D

Öyle saatlerce boş boş bakarsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de download izleyenlerdenim, bazen aynı anda 10-15 tane film, dizi indirdiğim oluyor, açıyorum eşeği (eMule) bakıyorum öyle, rakamlar değişiyo filan, süper... :D

Defrag'da bi de eskiden kutucuklar vardı, renk değiştiriyolardı işlem sürdükçe, şimdi dandik rengarenk bi çizgi var, ben de sevmiyorum. ScanDisk de daha güzeldi eskiden...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...