gökdeniz55

323 F1.6 Alacağım yardım

Dışı beni, içi de seni yakmasın hesabı, fotoğraflardan bakmayla bu işe karar verilmez... Forumda aratırsan, her şehirde hemen hemen bir servis veya usta tavsiyesine ulaşırsın. Bulduğun aracı sağlam bir ustaya göster, çok yıpranmamış, çok oynanmamış bir mazda bulmalısın ki seni ve cebini üzmesin...

Şimdiden hayırlı olsun.

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun ustadım fakat kafam iyiyen iyiye karıştı bütçemi 12 bine kadar zorlayabilyorum ve sonucunda lantisler çok dikkatimi çekti yakıt ve motor ömrü konusunda bi fikre ulaştığım anda o yönde hareket etmek istiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lantis bu arabalardan çok farklı .... hız konfor v.s onun için temiz bir lantise bak yakıta gelince bendeki 90 model 323 f b6 i var sıralı sistem lpg,uzun yolda 100 ü geçmezsen 1 lt. ile 12 km gidiyor lantiste 10.5 km gidiyordu... ama hız konusunda lantis çok seri... 12 binlik ise lantis al, 7-8 arası ise 323 bg alırsın tercih senin, önemli olan temizini bulmakkk...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok tşk ederim ustam ilginiz yardımlarını için çok tşk ediyorum ama ilk görüş itibari ile iki araç var baktırmayı düşündüğüm beyaz olanda sunroof yok da bu lacivert olmak üzre ikisini bi göstermeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı olur insallah

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1996-model-mazda-lantis-astinaa-84146468/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-lantis-88770940/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben olsaydım kesinlikle sunroof olan bi Lantis tercih ederdim... Klima olmasın ama benim için sunroof olsun...

;)

Ne olursa olsun, hayırlısı olsun tabisi de...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı kanıdayım tek dileğim temiz +sunrooflu lpgli bi lantis bakalım artık umarım güzel olur herşey..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnşallah gönlünüze ve bütçenize göre bir Mazda bulursunuz. Hayırlısı olsun sizin için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı kanıdayım tek dileğim temiz +sunrooflu lpgli bi lantis bakalım artık umarım güzel olur herşey..

Eee sonuç ne oldu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben olsaydım kesinlikle sunroof olan bi Lantis tercih ederdim... Klima olmasın ama benim için sunroof olsun...

;)

Ne olursa olsun, hayırlısı olsun tabisi de...

ne olursa olsun sıralı olsun derim ben. ben alırken tek nokta lpg ile eldım. şimdi sıralıya çevirtmek istiyorum. aksi halde lantisin tadını alamazsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ses seda çıkmadı uzun süredir sanırım vazgeçti 323 almaktan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.