Sign in to follow this  
Followers 0
ceyhun29

Mazda tanıtım broşürü

arkadaşlar mazdanın gönderdiği tanıtım broşürü çok hoşuma gitti.  ;D heralde bütün mazdacı arkadaşlara göndermişlerdir. oradaki slogan ilgimi çekti. "JAPONYADA SEÇKİN ZANAATKARLARA TAKUMİ DENİR" japonyanın geleneksel değerlerinden mükemmel bi enstantane yapmışlar. Hirotaka Kanazawa.. Managing Executive Officer Mazda-Japan yazıyor. bu japon mühendislerin doğal duruşlarına ve kendine has zeka dolu bakışlarına hasta oluyorum.  8:) broşürden sonra birkere daha mazda ya aşık oldum.  :hi: "sen adamsın MAZDA"........  :egy::tey:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evet güzel çalışmalar var. mazda ruhunu yansıtıyor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Japonyada seçkin zanaatkarlara takumi denir. Japon kılıçları takumilerin yeteneklerinin mükemmel bir örneğidir." işte olay budur abii... :D

demekki Mazda Japon mühendisliğinin mükemmel bir örneği. yüzde yüz Asyalı... Azmin Zaferi.. Japon mucizesi.  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.