Jump to content

Mazda MX-5 Test ve Görüşler...

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben genc ve bekarim, bana bi katkisi olmadi arabanin  :'( hatta bi kac zarari bile oldu.. bu araci nasil kullanacagimla ilgili kurs varsa bildiginiz gidip yazilayim, surus tekniginden bahsetmiyorum bu arada  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• chaos

3

• Fotifoti

9

• domestos

8

• mtutun

21

Ben genc ve bekarim, bana bi katkisi olmadi arabanin  :'( hatta bi kac zarari bile oldu.. bu araci nasil kullanacagimla ilgili kurs varsa bildiginiz gidip yazilayim, surus tekniginden bahsetmiyorum bu arada  ;D

Sen arabadan daha ilgi çekicisin anlaşılan... Arabanın kısmetini kapıyorsun bence...

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

''kucağınızda güzel mi güzel bir köpek yavrusu ile ineceksiniz'' diyor mustafa abi,demek ki ilk işin bi petshop a uğramak.Puzzle ın eksik parçasını tamamlaman gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

akita tek geçerim :) ama hepsi bana alerji yapıyor. duyduğuma göre evlilikte de bir süre sonra alerji başlıyormuş. antihistaminikler de işe yaramıyormuş. mx'den rx'e geçmeden rahat yokmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Oğlum, kucağında köpekle ineceksin dedim. Köpek seni ağzında taşıyacak demedim! Akita ha????

akita tek geçerim :) ama hepsi bana alerji yapıyor. duyduğuma göre evlilikte de bir süre sonra alerji başlıyormuş. antihistaminikler de işe yaramıyormuş. mx'den rx'e geçmeden rahat yokmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oğlum, kucağında köpekle ineceksin dedim. Köpek seni ağzında taşıyacak demedim! Akita ha????

:2funny:

Abi yarıldım, işyerindekiler de bana bakıyo niye kahkaha atıyor diye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsinden benim adıma özür dile lütfen. Gözlerinizden öpüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Gürültü ettik ise affola...

:2funny:

Abi yarıldım, işyerindekiler de bana bakıyo niye kahkaha atıyor diye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsinden benim adıma özür dile lütfen. Gözlerinizden öpüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Gürültü ettik ise affola...

Aleyküm selam abi... Gürültü yapan fazlasıyla insan var, bu yüzden forum bana ninni gelir... İyi ki varsın forumda :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ahahah ya ben o kadar cücük değilim :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama ben soğanın cücüğünü ve yiğenlerimin de küçüğünü daha çok severim.

ahahah ya ben o kadar cücük değilim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[quo te author=mtutun link=topic=28624.msg1#msg1 date=1394110324]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tebrik ederim, çok güzel yazmışsın. Bakar bakmaz gördüm ne yazdığını...

[quo te author=mtutun link=topic=28624.msg1#msg1 date=1394110324]

küçüğüm ben küçücük nanocuk hatta :D ]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...