MuRDoC_111

Far Haznesi Boyama

Bu konuda 61 ileti var

Bence güzel duruyor,özellikle gride.diğer renklerde rengine yapmak iyi düşünmek lazım yanı iyi canlandırmak lazım.Murat bunu görseydi angel için sökmüşken bunuda yapardı belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bu olay benim aklımda vardı angellar takılırken,boya atar diye yanaşmamıştım,keşke yapsaymışım  :(

çok hoş olmuş  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siyahta kesinlikle olmaz bu  :)

abi son resimde bir çift far haznesi siyaha boyanmış şekilde griyle beraber duruyo ;D_pek bişey değişcegini sanmıyorum ama belki mat görünümünü bırakıp kaymak gibi görünür siyahın tonu bu işlemi yapınca :(_yinede siyahta pek farkettirecegini sanmam bende 8:)_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bir noktaya parmak bastın Volkan sıcak boyayı etkiler ısıya dayanıklı boya olması lazım bunun için  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Far ısısından bi şey olmaz.zaten sağlam astar atıyorsun vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bu olay benim aklımda vardı angellar takılırken,boya atar diye yanaşmamıştım,keşke yapsaymışım  :(

çok hoş olmuş  O0

E yapsaydın kırmızı mı düşünürdün..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

E yapsaydın kırmızı mı düşünürdün..

evet kırmızı yapardım Biran abi  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla güzel dururdu.Sadece krom far çerceveler görünürdü.. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya ben şu bizim turuncu sinyal reflektörüne ezelden uyuz oluyorum.Bi şekilde farlar içinde sırıtıyor renk olarak.Bunu angel takarsam fümeye boyatacağın.Herhalde yinede yansıma yapar hafiften turuncu yani sinyal lambası yanıp sönünce.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok hoş durmuş.. Ama şimdi angel taktıranlar bir dahamı açtıracak farları. Murat şimdi bir daha mı bel ağrısı ile uğraşacak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya ben şu bizim turuncu sinyal reflektörüne ezelden uyuz oluyorum.Bi şekilde farlar içinde sırıtıyor renk olarak.Bunu angel takarsam fümeye boyatacağın.Herhalde yinede yansıma yapar hafiften turuncu yani sinyal lambası yanıp sönünce.

abi bu eleman komple sökmüş sanki o dalga motoru, bakıyorum iyice ama bulamadım dimi yok bunda sinyal reklektörü zımbırtısından :(_

anthonyob9il8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski siteden biri de çıkartmıştı o reflektörleri... Ben de düşünmüştüm bi aralar farın içini boyamayı ama cesaret edememiştim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama yaklaşım farkına bakarmısınız adamlar mazda3 almışlar fanclub kurmuşlar buluşup far parçalayıp bişeylerle uğraşıyolar biz 48 sayfadır nerde ne yesek diye düşünüyoruz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.