Jump to content

Far Haznesi Boyama

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

12

• NeBiAnd

10

• babatolia

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bence güzel duruyor,özellikle gride.diğer renklerde rengine yapmak iyi düşünmek lazım yanı iyi canlandırmak lazım.Murat bunu görseydi angel için sökmüşken bunuda yapardı belki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siyahta kesinlikle olmaz bu  :)

abi son resimde bir çift far haznesi siyaha boyanmış şekilde griyle beraber duruyo ;D_pek bişey değişcegini sanmıyorum ama belki mat görünümünü bırakıp kaymak gibi görünür siyahın tonu bu işlemi yapınca :(_yinede siyahta pek farkettirecegini sanmam bende 8:)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya bu olay benim aklımda vardı angellar takılırken,boya atar diye yanaşmamıştım,keşke yapsaymışım  :(

çok hoş olmuş  O0

E yapsaydın kırmızı mı düşünürdün..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya ben şu bizim turuncu sinyal reflektörüne ezelden uyuz oluyorum.Bi şekilde farlar içinde sırıtıyor renk olarak.Bunu angel takarsam fümeye boyatacağın.Herhalde yinede yansıma yapar hafiften turuncu yani sinyal lambası yanıp sönünce.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya ben şu bizim turuncu sinyal reflektörüne ezelden uyuz oluyorum.Bi şekilde farlar içinde sırıtıyor renk olarak.Bunu angel takarsam fümeye boyatacağın.Herhalde yinede yansıma yapar hafiften turuncu yani sinyal lambası yanıp sönünce.

abi bu eleman komple sökmüş sanki o dalga motoru, bakıyorum iyice ama bulamadım dimi yok bunda sinyal reklektörü zımbırtısından :(_

anthonyob9il8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama yaklaşım farkına bakarmısınız adamlar mazda3 almışlar fanclub kurmuşlar buluşup far parçalayıp bişeylerle uğraşıyolar biz 48 sayfadır nerde ne yesek diye düşünüyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...