OveRMinD

Bu sayfalar Pembe mi değilmi

Bu konuda 39 ileti var

Dua edin pembe sayfadayız... :)

Gerçi ben halen bu rengin pembe olmadığını iddia ediyorum ama neyse :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dua edin pembe sayfadayız... :)

Gerçi ben halen bu rengin pembe olmadığını iddia ediyorum ama neyse :D

Sana son buluşmamızda da sormuştum, renk körü olmadığından emin misin? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bu pembeyse şu aşağıdaki renk ne? Yeşil mi?

Bence bu renge olsa olsa fildişi filan diyebiliriz... Veya açık taba...

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fildişi ve tabayı hiç duymamış olayım Okan, bu renkler açık pembe tonları, benim gördüğüm...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya tamam fildişi harbiden garip oldu ama pembe değil bu ya... Hele hele senin bundan bi önceki mesajın (Fildişi ve tabayı hiç duymamış olayım dediğin) pembeyle uzaktan yakından alakası yok, direkt sarı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi MS Paint üzerinde yaptığım çalışmalar ışığında söyleyebilirim ki bu renk açık kahverengi Selman Abi, pembenin hiçbi tonu tutmuyor bununla, tutmayı geçtim, yanından bile geçmiyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak abi senin üzerine oynayayım diyecem ama,senin arabanın da hiçbiyerine b.k atılmaz ki yav  8:)

Aslında genel olarak yok ama özel olarak benim arabaya atılacak çok laf var.. İlk sahibi çok çektirmiş garibime :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar isterseniz size bu renklerin renk kodlarını vereyim ona göre tartışın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak abi senin üzerine oynayayım diyecem ama,senin arabanın da hiçbiyerine b.k atılmaz ki yav  8:)

Niye olm, o da sedan, saldırrrrrrrrr :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu sayfanın rengi 2 farklı tonda yavru agzı diye bilinen renkten olusuyo kanımca, ben o renge benzettim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu son sarı tanımlamandan sonra iki seçenek kalıyor, ikimizden biri renk körü değilsek eğer...

a) İkimizden birinin bilgisayar renk ayarları bozuk..

B) Adminler zemini bizden farklı renkte görüyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar isterseniz size bu renklerin renk kodlarını vereyim ona göre tartışın :)

Burak Abi şimdilik Paint'te renk kodlarıyla ancak lavman yapabilirim, o yüzden lüzum yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selman Abi sarıdan kastım benim kazb.ku sarısı dediğim, sarının içine çok az siyah katılmış hali... Yoksa tabi ki civciv sarısı değil, ama pembeliğin yanından bile geçmiyo dediğim gibi... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Niye olm, o da sedan, saldırrrrrrrrr :D

Mazda 6 ya laf edeni ALLAH taş yapar  ;D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hangi renk olduguna karar verdiyseniz temizliyim diyecem konu dısı mesajları ama nedense gözüm tam olarak kesmiyor siliyom bunları demeye :D_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böl, parçala, yönet...Oradan devam edelim :)

Ama konuyu başka yere taşırsanız tartışmanın hiç anlamı kalmayacak :D REnk değişecek :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten teknik bir konu sayılır bu, aynı başlıkta devam ederiz.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben biraz renk ile oyniyim arada hepinizin kafası karışsın .. Biriniz bir ara pembe görün sonra yavru ağzı olsun ben de burada eğleneyim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse buradan devam edelim o zaman tekrarlıyorum bence yavru agzı sayfanın rengi :D_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.