montimpex

Kapı Camlarının Gevşekliği (626 99)

Arkadaşlar aracımın kapı camlarının elle çektiğimde yukarı hareket ettiğini fark ettim..özellikle şoför kapısının camı yarıya kadar açıkken kapıyı hızlı kapattığımda tak diye sallanıyor..sizin mazda3 leriniz de de durum aynı mıdır? kapı camlarının bu kadar gevşek olmasını nasıl önleyebiliriz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

camı tutan tırnaklardan biri düşmüştür. benzer bir olay corolla aracımda meydana gelmişti; serviste kapı içini açmışlar, kırılan tırnağı göstermişlerdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benden para almamışlardı. gerçi araç o sıralar garantideydi ama yine de bir iki ufak klips için para alacaklarını sanmam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sözkonusu olan bir tek camsa muhtemelen böyle bir şeydir ama birden fazla cam sözkonusuysa camların bir sebeple kırıldığı ve uygun olmayan daha ince camla değiştirildiği gibi şeyler geliyor aklıma...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi işkillendirdin beni..ilk fırsatta bir servise uğrayayayım..

teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, perki camlar yağmur topladığında veya buğu yaptığında indirip kaldırınca camınız temizleniyormu? benimkinde böyle bir durum olmuyor. camların gevşekliğinde mi kaynaklanıyor. diğer marka araçlarda camlar indirilip kaldırılınca camları temizleniyor.her sabah silecekle cam temizliyorum.biraz zahmetli oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim aracımda camı indirip kaldırdığımda tamamen temizlenmiyor ama damlalar  biraz azalıyor.en güzeli cam sileceği ile temizlemek.hem damlalar kuruyunca leke yapıyor.cam temizleme aparatıyla suyu tamamen sıyırabildiğim için araç daha temiz görünüyor.

Böcek bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.