Jump to content

Satılık 2010 Mazda3 Sedan Impresive A/T+Deri Koltuk

refiky

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-2010-mazda3-otomatik-impressive-full-deri-koltuk-89990293/detay/ link'indeki aracım satılıktır. Ilanda da yazdığım gibi yeni bir şirket aracımın olması sebebiyle (2 gündür) çok sevdiğim mazdamın kapıda yatmasına gönlüm razı olmuyor.

İyi Çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzelmiş maşallah araç ben olsam satamazdım bu kuzuyu ??? ama hayırlısı olsun bide kazası belası yoksa çok güzel. alana hayırlı uğurlu olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzelmiş maşallah araç ben olsam satamazdım bu kuzuyu ??? ama hayırlısı olsun bide kazası belası yoksa çok güzel. alana hayırlı uğurlu olsun

Teşekkür ederim, gerçekten 2 yıldır severek ilgiyle baktım. Ancak yazdığım gibi evde araba sayısı arttı. Eskiden bir arabaya muhtaç iken şimdi 3 araç oldu :) Bu sebeple istemeden de olsa satıyorum.

Bu arada bir sorum var. Bu araca fiyat olarak 41.000 belirlemiştim. Orjinal+Llumar cam filmi+Hakiki deri döşeme var. Fiyat sizce normal mi?

İyi Günler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Fiyatlar normal ama Türk insanı anormal. Eski kasa donanımsız jetta'lara, focus'lara, corolla'lara bir dünya para sayar ama elinin altındaki nimeti görmez...

Hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar, ilan halen günceldir. Mazda aracımı çok severek alıp kullandım fakat gerçekten ikinci eli zormuş :) Güncel ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-2010-mazda-3-impressive-otomatik-deri-koltuk-100354389/detay/ dan görebilirsiniz. Fiyatı 39.000 TL'ye kadar çektim. Bu kadar dolu bir arabanın diğerlerinin yanında şansının (ikinci el) düşük olması gerçekten düşündürücü. Eğer ileride şirketten ayrılıp araçsız kalırsam ilk bakacağım model yine Mazda olacak.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...