challengerx

Rx8 için K&n Hava Filtresi

Merhaba arkadaslar rx8 2010 model K&n hava fıltresı aramaktayım.Bılgısı olan varsa satılık varsa msj atın.tesekkurler.2.el temızde olabılır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

K&N typhoon filtre kiti 69-63030-1 ... CAİ dir ve on numara ses veriri. alt devirler canlanır... bende vardı, kullandım türkiyeden alma . ebaydan getirt... yoksa ciddi ara ödersin... item number: 370622009214 (ebay)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evt ınceledım turkıye fıyatlarına gore 350 tl daha ucuz:) pekı kac gunde teslım oluyor ve guvenlı bır sıstem degılmı.sız aldınızmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben AGENCY POWER CAT-BACK + CAT DELETE PİPE EXHAUST SYSTEM ve K&N TYPHOON KİT aldım. en fazla 3 hafta sürüyor gelmesi ki genelde 9 günde elinize geçiyor. USPS ile gönderilmesini isteyin satıcıdan ama bunu daha önce alışveriş yapan arkadaşınızla beraber yapın. tamamen güvenli bir olay, şu ana kadar t-shirt dahil bi ton alışveriş yaptım bir defa sorun yaşadım. o da göstere göstere belliydi problem olacağı. şansımı denedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.