Jump to content

Familia Arka Sağ-Sol Amortisör Kyb veya Monreo

roadless_2

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar yaklaşık 2 haftadır aracımın arka amontisörlerini arıyorum fakat bulamadım.Elinde olan varsa veya nerede bulabilecegimi tavsiye eden olursa sevinirim.Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz bu iki amontisörden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende 15 gün önce aracımı bakıma soktuğumda değiştircektim ancak bende bulamadım (istanbul anadolu yakasında). tamir ettirip eskileri taktırdım. 1 sene garanti verdiler. çok içime sinmedi ama mecburen yaptırdım. 6 ay kadar öncede önlere monroe almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otostartı aradım fakat ellerinde kalmadığını gümrükte sorun olduğunu söylediler aynı şekilde monreonunda Türkiye ana dağıtıcısını aradım.Onlarda aynı şekilde söylediler.Antalyada tamir eden yer yok sanırım sanayide ustalara sordum ama bir cvp alamadım malesef :S

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Parçacılar samsun'da orjinal olacaksa kyb hesaplı ise federal öneriyor .

yanlış hatırlamıyorsam kyb 130 federal 90 tl idi ,yurtdışından gelecek tanıdık vs. varsa ve üretiliyorsa sachs derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim yaren otomotivi hemen bugün arıyorum.Federal markayı hiç düşünmüyorum arabama binecegim daha saglam ve konforlu bişey almak istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaren otomotivi aradım malesef onlardada yokmuş 1-2 güne federal power gelecekmiş onu taktırmak istemiyorum.Bekleyecem artık gümrükteki problemin çözülmesini kyb ve monreo hangisi önce gelirde ulaşırsam onu taktıracagım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar halen amontisör bulamadım.Aramadığım yerde kalmadı başka neler yapabilirim bir bilgisi veya fikri olan var mı?Çıkma takmak istemediğim halde son çare antalyadaki çıkmacılarada baktım fakat onlardada yok  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar halen amontisör bulamadım.Aramadığım yerde kalmadı başka neler yapabilirim bir bilgisi veya fikri olan var mı?Çıkma takmak istemediğim halde son çare antalyadaki çıkmacılarada baktım fakat onlardada yok  :-[

Niye bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz ki. Ben yaklaşık 40bin km patlak amortisörle dolaştım. Hiç bir sorun yaşamadım.

Bizim araçların süspansiyonları zaten çok sert olduğu için ciddi anlamda salınım yapmıyor. Amortisöre çok ta ihtiyaç kalmıyor.

illa alacağım derseniz istanbulda parçatreni.com yada kazancı sekmana da bakın derim. Olmadı birader aracılığıyla size bir takım gönderteyim. Ama tekrar söylüyorum çok ta sıkıntı yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arka ikiside patlak olduğu için çok ses yapıyor birde virajlara falan girerken arka tarafın çok bariz bir şekilde sağa sola dogru sallandığı hissediliyor.Çok kötü bir şekilde çukura girince çat diye vuruyor üst takozu komple kırmasından korkuyorum.Eger varsa bildiginiz biyerde kyb veya monreo verin iletişim adresini iletişime geçeyim.Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca kazancı sekmanıda aradım onlardada yok nasıl bir ülkede yaşıyoruz ki önce prosedürleri halledilmeden yeni bir kanun çıkartılıyor ve halk madur ediliyor amontisörlerin ana dagıtısıcı bile 4 aydır bekledigini söylüyor umarım gümrükteki sorunlar biran önce çözülür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.parcatreni.com/mazda/323-familia-1995-2002/amortisor-grubu-yedek-parca

Daha önce çok alışveriş yaptım. Bir sıkıntı çıkmadı.Satın almadan önce stok durumunu sormanızda fayda var tabi.

Arkalar için daha ekonomik amortisörler kullanmak sıkıntı çıkarmaz herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tavsiyeniz için tşk ederim malesef oradada yok başka çarem kalmadı beklemekten başka artık gelince mazda mepaz arayacak onları bekleyecez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende arka amortisörleri yeni değiştirttim (Mepaz'da). Şu an hatırladığım  kadarıyla Tokico marka olsa gerek. Benim aracım 1.8, ona uygun takalım dediğimde 1.5-1.8 sorun olmaz. İkisi de olur demişlerdi. Ya da ben öyle anladım. Şu an sorun yok. Kasislerden geçerken kütleme, salınımlarda lastiğin çamurluğa sürtmesi sorunları ve cepte para kalmadı...  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çamurluğa sürtme tek tarafta var benim onunda ustasını buldum.Tek beklediğim amontisörler parasındanda geçtim artık bir bulabilsem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gün içinde arayacagım mutlaka teşekkür ederim.Gümrükteki problemden dolayı mallar gümrükte kalıyormuş hep sadece benim arabam için deil bütün monreo ve kyb markalarında varmış bu sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...