ustahayat

1998 1.5 mazda familia sağ dikiz aynası

elinde mazda familia 1.5 sağ dikiz aynası olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen bana da lazım, benden önceki sahibi kırık bölümlerini eritip yapıştırmış işte, ama ayna içerden kumanda edilmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimkide araba yıkama fırfırında kırıldı...buralarda zonguldaklı bir arkadaş bende var diyordu. mesaj attım kendisine ama cevap gelmedi...Zem78 di herhalde...buralardaysa ses versin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anlaşılan siz bu parçayı satmıyor, alıyorsunuz. O zaman iligili yere ilanınızı taşıdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam kardeş...ilgili yer neresi bu arada?

Şu anda bulunduğu yer, yani burası...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende vardır.Bana istediğiniz parçaları aracınızın modelini yılını ve iletişim bilgilerinizi yollayın.İyi Günler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynayı buldum arkadaşlar...ilginize teşekkürler

Kaynak ver bari de lazım olanlara faydası olabilsin...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynayı buldum arkadaşlar...ilginize teşekkürler

Aynayı buldum demekle olmuyorki bu iş. O zaman forumun ne anlamı kaldı. Siz bilgiyi aldınız, aynayı buldunuz, forumada güle gülemi. Nerden ne şekilde buldunuz, ürünün özelliği, fiyatı vs. bu bilgileri paylaşmanız lazımki sizden sonraki başka ihtiyacı olan arkadaşın işi görülsün.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1998 1,5 mazda familia sol ayna bulunmaktadır.sağ aynada temin edilir ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir yere gittiğim yok arkadaşlar burdayım...Aynayı bursa'dan getittirdim. Hangi dükkandır hangi firmadır bilmiyorum ama en yakın zamanda öğrenip sizlerle paylaşacağım...Yalnız şöyle bir sorun var ayna arabaya olmadı...geri göndereceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alko ismail kullanıcı kodlu arkadaşın önerisini dikkate aldınızmı ? İlgili parça kendisinde varmış sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alko ismail bey kardeşim fotoğraf koyabilirmisin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimkide araba yıkama fırfırında kırıldı...buralarda zonguldaklı bir arkadaş bende var diyordu. mesaj attım kendisine ama cevap gelmedi...Zem78 di herhalde...buralardaysa ses versin

bende hala var mesaj attım özelden .

girmediniz heralde foruma...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam arkadaşım bursadan alko otomativ sag ayna ihtiyacın varmış elimde var cep 0532 508 74 14 ulaşınız iyi çalışmalar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.