darthanyan

İzmir'in İlk Mazda CX-5 ini Ne Zaman Yolda Göreceğiz Acaba?

izmir de bir cx-5 goren duyan satıldıgını bilen var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yetkili Servis: Yeni

Bilgi için: Mustafa Metin Yürekli

Adres: Akçay Cad, No:64 Gaziemir

Telefon: +90 (232) 264 35 00

Faks: +90 (232) 253 77 65

e-posta servis_yeni@mazda-tr.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iki haftadır gidiyorum araba cesmede limandaymıs :)

ben de iki haftadır cesmeye gitmiyorum malesef :)

yakında test surusu icin araç gelecekmiş ozaman cagıracaklar sagolsunlar

ama benim sordugum asıl soru satılan ve yolda hareket halindeki bir cx-5 ti :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Normal şartlarda bir Mazda'yı yollarda görmek bile şans işi iken, sorduğunuz CX-5'i görmek heralde samanlıkta iğneye rastlamak gibi bir şey olsa gerek...

;D

Satılıp satılmadığını bayiiden öğrenebilirsin diye iletişim bilgilerini vermiştim.

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çeşme Marina'nın önünde bir platform üzerinde duruyor, rengi mavi... Yol kenarında da park etmiş vaziyette birer beyaz RX8 ve Miata var, hey gidi günler... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 2 kere gördüm İzmir'de birini Çankaya tarafında diğerini İnciraltı tarafında görmüştüm gerçekten yolda giderken süper ilgi çekiyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hala yollarda her farklı arabaya bakıyorum CX-5 mi diye bir arkadas konya da 4 adet mevcut demis herhalde 36 adedi de dusununce fiili olarak şu anda mazda nın sattıgı araçların birçoğu konya da satılıyor sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar nihayet gordum izmir de satılan plakalı bir cx-5 gordum :) ( gerci hareket halinde degildi ama olsun ona da razıyım :) )

hemi de bizim fabrikanın iki yanındaki fabrikada ve kırmızı cesme marinaya getirilen araçtan gordum cok ama cok guzel duruyordu...

masallah nazar degmesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.