Jump to content

Yeni 2013 Model Mazda6

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, Dünya tanıtımını 9 Eylül 2012 de Moskova Motor Show'da duyuracağı 2013 Model Yeni Mazda6'nın ilk resim ve videolarını yayınladı

http://www.mazda.com/publicity/release/2012/201207/120725b.html

120725ba.jpg

120725bb.jpg

120725bc.jpg

120725b.jpg

buyrun bu da yeni mazda6'nın ilk resmi videosu... kısa ve öz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 357
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

45

• Fotifoti

47

• MFSX

24

• emregc

25

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Başlamasıyla bitmesi bir oluyor. Dün Mazda Türkiye Facebook sayfalarında izlemiştim bende. Videoya heyecanla tıkladım, sonra yutkundum :).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sırayla gösteriyoz işte... Haftaya arkasını gösterelim. sonra içini vs derken eylüle kadar parça parça aracın heryerini gösteririz. Eylül'de aracın tamamı Paris Motor Show'da gösterilecek zaten...

şu vergi sistemi emisyona dönsün, 2.2 sky-d 6AT tadından yenmez...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Japon abiler kusura bakmasın ama o sis farları olmamış abi. Prototipte beni benden alan tamponla bütünleşik egzostlar, gündüz farları, dikiz aynaları, kapı kolları ve o müthiş kokpitten geriye ne kalacağını merak etmeye başladım.

Mazda-Takeri-2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynalarında kamera olacak deniliyordu ama swde baya ayna var.filmli halinden bahsediyorum.ici swye bakılırsa cx5e baya benzer olucak gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün elazığ mazdanın olduğu yerden mazot aldım, mazda bayii nin sahibi vardı, muhabbet ettik dediğine göre 1.6 motorla gelecekmiş. ama şimdi 1.6 skyactiv. axela motorumudur nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her gün uccundan azcık gösteriyorlar :) Sabır sabır ya sabır :) Hayır korkuyorum son videoda bir takumi çıkıp recep ivedik hareketi çekecek. Biz apışıp kalacağız. :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her gün uccundan azcık gösteriyorlar :) Sabır sabır ya sabır :) Hayır korkuyorum son videoda bir takumi çıkıp recep ivedik hareketi çekecek. Biz apışıp kalacağız. :2funny:

Abi akşam akşam iyi gitti valla

Video'nun açıklamasında "not Takeri" yazıyor ama baya baya bir Takeri olmuş bu araç :D

oraya yes Takeri yazacaklarmış yanlışlık olmuş abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...