Sign in to follow this  
Followers 0
kumsaati14

Kaporta Mini Onarım

arkadaşlar herkese selam. aracımda küçük taş izleri, park halinde iken birinin gelip sürtmesinden dolayı küçük çizikler vs. mevcut. aracım kırmızı renk ve bunlar beni açıkçası rahatsız etmiyor dersem yalan söylemiş olurum :) bilgisi olan arkadaşlara şunu sormak istiyorum. auto king'in bu tarz onarımları mini onarım kapsamında yaptığını biliyoruz. gerçekten işçilikleri iyi midir? özellikle küçük göçükleri düzgün bir şekilde yapabiliyorlarmı? bu konuda tecrübesi ve bilgisi olanlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. iyi akşamlar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba auto king maslak uygulamaları gayet başarılı,geçenlerde benimde tamponda ufak bir tamirat vardı hallettiler sağolsunlar.Benim o şubede arkadaşım çalışıyor extra ilgi gösterecektir size dilerseniz yönlendirebilirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

srkn merhaba. kusura bakma biraz geç kaldım yazmakta. teşekkürler. yalnız merak ettiğim şu. bunları ben sigortamdaki mini onarım hakkımı kullanarak yaptırmak istiyorum. sanırım 3-4 yerde küçük göçük, arka çamuruktada hafif bir sürtme var. tüm bunları mini onarımdan yaptırabilirmiyim? yada cebimden yaptırmaya kalksam ne kadara olur. sen tampon tamiri için ne kadar verdin mesela? iyi akşamlar...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.