Kronokrator

Mazda3 6'lı CD Çalar Hakkında

Arkadaşlar, aracım 1.6 touring. 6'lı cd changer var mıdır sizde? load tuşum var fakat basılı tutsamda tepki vermiyor, sanırım bi üst versiyonda var bu özelliklik?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

6 lı CD çalar değil yeni modeller tek CD çalar , MP3 destekli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

load tuşu var teybin üzerinde ondan sordum .. bi önceki aracım lancerdi onda vardı, load a basılı tutunca diğer cd yi atabiliyorduk bunda da öyle sandım ben

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet o insanı yanıltıyor ama malesef 6 lı değil. İnsan 6 lıya alışınca zor oluyor, ben de aynı durumdan müzdaribim :) Kullanma kılavuzunda onunla ilgili bilgi olması lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu konuda en iyi bizim makyajlı eski kasalar sanırım hem 6 lı hem mp3 gerçi mp3 olunca 6 lı ya gerek olmuyor ama ben altı tane track yapıyorum hem daha kullanışlı hem daha güzel ses veriyor mp3 e göre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasıl yani hocam bendede 2006 makyajlı kasa var ama benimki mp3 çalmıyor. yapmam gereken bişey mi var ayrietten mp3 çalması için  bilgi verirmisiniz acaba...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasıl yani hocam bendede 2006 makyajlı kasa var ama benimki mp3 çalmıyor. yapmam gereken bişey mi var ayrietten mp3 çalması için  bilgi verirmisiniz acaba...

2007 de tekrar makyajlandı. O makyajda Cd calarlar MP3 oldu bildiğim kadarıyla. CD çaları değiştirsen olabilir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kim bilir kaç para isterler ona :) track dinlemeye devam heryer cd oldu yaeww :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2009 mazda3 ümüzde vardı 6lı cd çalar cd başına 160 şarkı yapıp 6 tanesinide load tuşuna basıp atıyordum gerçekten çok güzel bi özellikti 6*160= 960 tane şarkı atabiliyordum hatta görenler gerçekten çok beğeniyordu o özelliği bugünkü guzularda tek cd çalar var malesef mazda git gide özellikleri kesiyor

6lı cd çalar

immobilizerle açılıp kapanan camlar

sustasız yedek anahtar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 model Mazda 3 Dynamic otomatik aracımın  CD çaları MP3 çalıyormu arkadaşlar , denemeye çalıştım ama başaramadım sanırım yada mp3 çalmıyormu. Arabanın teknik özellikleri hakkında yardım rica edebilirmiyim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim araçtanda bu çıktı bahsettiğiniz cihaz sanırım.

post-9946-141695296831_thumb.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende o yanılgıya düşenlerdenim 1.nesil mazdadan sonra alışmışız 6' lıya.  Sağolsun forumdan barış yardımcı oldu hemen. Disk değişme ve load tuşlarının bi fonksiyonu yok o zaman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.