Jump to content

Mazda3 6'lı CD Çalar Hakkında

Kronokrator
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar, aracım 1.6 touring. 6'lı cd changer var mıdır sizde? load tuşum var fakat basılı tutsamda tepki vermiyor, sanırım bi üst versiyonda var bu özelliklik?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

load tuşu var teybin üzerinde ondan sordum .. bi önceki aracım lancerdi onda vardı, load a basılı tutunca diğer cd yi atabiliyorduk bunda da öyle sandım ben

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet o insanı yanıltıyor ama malesef 6 lı değil. İnsan 6 lıya alışınca zor oluyor, ben de aynı durumdan müzdaribim :) Kullanma kılavuzunda onunla ilgili bilgi olması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu konuda en iyi bizim makyajlı eski kasalar sanırım hem 6 lı hem mp3 gerçi mp3 olunca 6 lı ya gerek olmuyor ama ben altı tane track yapıyorum hem daha kullanışlı hem daha güzel ses veriyor mp3 e göre

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

nasıl yani hocam bendede 2006 makyajlı kasa var ama benimki mp3 çalmıyor. yapmam gereken bişey mi var ayrietten mp3 çalması için  bilgi verirmisiniz acaba...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl yani hocam bendede 2006 makyajlı kasa var ama benimki mp3 çalmıyor. yapmam gereken bişey mi var ayrietten mp3 çalması için  bilgi verirmisiniz acaba...

2007 de tekrar makyajlandı. O makyajda Cd calarlar MP3 oldu bildiğim kadarıyla. CD çaları değiştirsen olabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2009 mazda3 ümüzde vardı 6lı cd çalar cd başına 160 şarkı yapıp 6 tanesinide load tuşuna basıp atıyordum gerçekten çok güzel bi özellikti 6*160= 960 tane şarkı atabiliyordum hatta görenler gerçekten çok beğeniyordu o özelliği bugünkü guzularda tek cd çalar var malesef mazda git gide özellikleri kesiyor

6lı cd çalar

immobilizerle açılıp kapanan camlar

sustasız yedek anahtar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

2006 model Mazda 3 Dynamic otomatik aracımın  CD çaları MP3 çalıyormu arkadaşlar , denemeye çalıştım ama başaramadım sanırım yada mp3 çalmıyormu. Arabanın teknik özellikleri hakkında yardım rica edebilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef arkadaşım sadece track çalabiliyor benim 2004 model dynamic de aynı. ayrıca bir aparat takıp usb ve hafıza kartı ile mp3 çalınabiliyor . aşağıdaki linkten inceleyebilirsin. tabi burdaki sadece ipod için galiba, diğer türüde satılıyor bağlantı şekli aynı.

http://www.mazdaclubtr.com/563/ipod-audio-kit-montaji-resimli-anlatim/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Bende o yanılgıya düşenlerdenim 1.nesil mazdadan sonra alışmışız 6' lıya.  Sağolsun forumdan barış yardımcı oldu hemen. Disk değişme ve load tuşlarının bi fonksiyonu yok o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...