Jump to content

Aracımı Boyatacağım Parça Temini

Turhan AKMAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1991 626 aracımı komple boyatmak istiyorum boyacı arkadaş önce cam fitillerini bul dedi fitiller eski değişmesi lazım yeni fitil nerde bulabilirim ve daha çıkacak parçalar tabiki orjinal olmalı yrdımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler bu arada arcımı yeni aldım bu işlerin acemisiyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1991 626 aracımı komple boyatmak istiyorum boyacı arkadaş önce cam fitillerini bul dedi fitiller eski değişmesi lazım yeni fitil nerde bulabilirim ve daha çıkacak parçalar tabiki orjinal olmalı yrdımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler bu arada arcımı yeni aldım bu işlerin acemisiyim :)

İstanbul'da ikamet ediyorsanız bu tür sorunları yaşamanız çok zor gibi... Hem İstanbul'da hem de internette bir sürü sıfır veya çıkma parça satan yer var.

Araştırın bulmamanıza imkan yok.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ben de aracımı boyatmayı düşünüyorum, daha önce boyatmış arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi acaba?

dıştan mı boyatıcaksınız? yoksa heryeri söktürecek misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cam fitilerini ancak ikitelli güngören sanayi sitesinde bulabilirsin.onuda aracı getirip bulabilirsin. %90 veya Atatürk sanayi sitesinden mazda cı veysel den bulabilirsin.Ayrıca kaputla ilgili sıfırıda,bulabilirsin.Ama fitiller herkesde sorun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cam fitillerini otokilitçilerinde sanayide kestirebilirsin. Onlara sorarsan yardımcı olurlar. Hemen yenisini kesiyorlar. Hem ucuz hem kolay ;) Aracının içlerinde birsey yoksa sadece dıştan boyatman gerekir hem orjinallik açısından hemde uygun fiyat açısından , ama araç 1991 model içten boyatsanda bir kaybı olmaz aksine daha iyi de olur burada ustanın insafı çok önemli :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...