Jump to content

1992 323 Sigorta Kutusu ?

muratg.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle herkeze merhaba forumda yeniyim açıkcası tam olarak arama motorunu kullanmadan konu açmaktayım.Arkadaşımda da 323 hb modeli bulunmakta sahip olduğum araç sedan lakin sigorta kutusu aynı..Arkadaşın aracına baktığımda bütün sigorta söketleri dolu iken aracımdaki sigorta kutusunda bir kaç yerinde sigorta yok ayrıca sağ kapı otomatiği ve camı çalışmıyor vakit olmadığından dolayı sanayi ye uğrayamıyorum.

Kısacası sormak istediğim hangi sigortanın ne işe yaradığını belirten bir şema- resim mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapağın içinde oluyor bu şema baktınız mı?

malesef o kapak yok aynikasa araca sahip olan arkadaslar resmini cekip paylasirlarsa cok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58 kişi okumasına rağmen tek bir cevap bile yok gerçekten üzücü bir durum.Farklı marka araçların bulunduğu sitelerde de üyeliğim bulunmakta orada takıldığım en ufak bir konuda aradığım soruya cevap buluyor veya cevap verebiliyorken burada açmış olduğum konuyu 58 kişi okumasına rağmen cevap gelmemesi gerçekten üzücü bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58 kişi okumasına rağmen tek bir cevap bile yok gerçekten üzücü bir durum.Farklı marka araçların bulunduğu sitelerde de üyeliğim bulunmakta orada takıldığım en ufak bir konuda aradığım soruya cevap buluyor veya cevap verebiliyorken burada açmış olduğum konuyu 58 kişi okumasına rağmen cevap gelmemesi gerçekten üzücü bir durum.

Şahsım adına cevap veriyorum;

Elimden geldiğince, dilim döndüğünce, tecrübelerimi hatırladığım kadarıyla sorunu olanlara bir şeyler yazdım...

Birisi çıktı; benimle şahsi problemin var dedi, konusunu kilitledi gitti.

Birisi çıktı; bu işler zevk ve renk işi tartışılmaz dedi kestirip attı.

Birisi çıktı; verdiğim cevabı gördüğü halde teşekkür butonuna bile basmadı bırak iki satır yazıyı, sitem ettiğimde hiç kimsenin umurunda olmadı.

Birisi; her konuya yazmak zorundamısın minvalinde laflar etti.

Bütün bunları toparladığımda, insanlara faydalı olmaya çalışmanın birilerine battığını anladım... Yukarıdaki lafları ve yaftaları yememek adına bende bu tip konulardan uzak durmaya çalışıyorum.

;)

Kolaylıklar, kazasız günler...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için her ikinizede teşekkür ederim.

Kullanma klavuzu konusunda verilen linkler uçmuş durumda elinizde mevcutsa eğer paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Domestos Abiciğim, sen yorumlarına devam et boş ver milleti... bak ben sorunu çözdüm bugün... (depriyaja basınca rölanti düşüyor)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...