Onur

Mazda3 2012 10k bakim

Mart 2012 cikisli aracim 10k km ye ulasti hatta 11k ya gidiyor. Ilk bakim cok onemli oldugu icin sizlerden de akil alayim dedim. Nelere dikkat etmeli/ettirmeliyim? Hangi servis en baba is yapar kime gitmeliyim? Biraz akil/fikir-tecrube paylasirsaniz sevinirim. Keza ilk gercek servis deneyimi olacak mazda'min :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mart 2012 cikisli aracim 10k km ye ulasti hatta 11k ya gidiyor. Ilk bakim cok onemli oldugu icin sizlerden de akil alayim dedim. Nelere dikkat etmeli/ettirmeliyim? Hangi servis en baba is yapar kime gitmeliyim? Biraz akil/fikir-tecrube paylasirsaniz sevinirim. Keza ilk gercek servis deneyimi olacak mazda'min :)

İstanbul'da kötü yetkili servisin olacağına ihtimal vermiyorum... Forum içinde arama yaparsan bu konuyla ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsin...

Kazasız günler.

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 30 bine yaklaşıyor. Bakımlarımı maslak'da Evo servise yaptırıyorum ve de memnunum. Yazıldığı gibi biraz arama yaptığında da zaten önerilen servisleri bulabilirsin.

Hayırlı olsun bu arada. Ekstra dikkat edilecek pek bir şey yok. Standart bakım prosedürü uygulanması yeterli. Sadece km yi fazla geçirmemeni öneririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anadolu yakası Merser avrupa yakası Evo.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Madem bu kadar yakındı neden kampanya döneminde yaptırmadın ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi aradim senin elemani gerek yok dedi zaten ayni paraya cikcak dedi :) ayrica zamanim yoktu 3 haftadir istanbulda degildim falan fistik. Konuscaz senle zaten aricam seni :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.