Jump to content

2010 ve sonrası Mazda 3 için Navitech Navigasyon Sistemi

brl266

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2010 model mazda 3 aracımda takılı olan ve garantisi devam etmekte olan Navitech navigasyon sistemi satılıktır. Geri görüş kamerası da mevcuttur. İstediğim fiyat 1500 TL dir.

EKRAN : 7 '' dokunmatik TFT Dijital LCD 800*480 Çözünürlük

HAFIZA : 2GB SD kart ( Navigasyon datası yüklü)

DVD,DIVX,CD,MP3,MP4,MPEG4,CD-R,WMA,JPEG PLAYER : Çok iyi bir görüntü kalitesinin yanında ürünümüz  5.1 ses sistemine uygundur.

NAVİGASYON : Ürünümüzde navigasyon datası olarak Türkiye'nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır.

AM/FM DIJITAL RADYO : 30 FM/AM  kanal hafızası ve RDS fonksiyonu mevcuttur.   

BLUETOOTH  : Bluetooth özelliğiyle sadece telefon aramaları değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracın müzik sisteminden dinleyebilirsiniz. 

DUAL ZONE ÖZELLİĞİ : Aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkasi ekranlarından film seyredilebilir. 

CAN ( Control Area Network ) UYUM PROTOKOLU : Ürün fonksiyonları direksiyon üzeri düğmelerden kumanda edilebilir.     

IPOD  Arayüz, Lisans, Bağlantı 

SANAL CDC FONKSİYONU : CD içerisindeki bilgilerinizi ( 5CD'ye kadar ) hafızaya alarak CD'siz kullanım imkanı sağlar.

post-4839-141695289061_thumb.jpg

post-4839-141695289065_thumb.jpg

post-4839-141695289067_thumb.jpg

post-4839-14169528907_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı ikinci el olarak aldım.Benden önceki sahibi taktırmış. Açıkçası pek ısınamadım. Navigasyon hariç bana pek kullanışlı gelmedi. Ayrıca orijinal sistemi bana daha şık geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar dilerim.bole guzel bi cihazı neden satyosunuz?

Piranha navigasyon cihazım vardı,  işçiliği kalitesi çok kötü. ama yazılımı haritası gayet iyiydi. Şimdi garmin nüvi kullanıyorum aradığım adresleri çoğu zaman bulamıyorum ve ayrıca yanlış yollara yönlendirdiği çok oluyor. ama piranhada öyle sorunlarla karşılaşmamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piranha navigasyon cihazım vardı,  işçiliği kalitesi çok kötü. ama yazılımı haritası gayet iyiydi. Şimdi garmin nüvi kullanıyorum aradığım adresleri çoğu zaman bulamıyorum ve ayrıca yanlış yollara yönlendirdiği çok oluyor. ama piranhada öyle sorunlarla karşılaşmamıştım.

Önemli olan cihaz değil, içindeki harita ve yazılımı önemli...

Bende de; piranha tırt çıkmıştı.

8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...