aretias

91 Model Mazda 626 Sinyal Kolu

Arkadaşlar sinyal kolum sıcak havalarda off poziyonundayken kısa farları yakıyor ve akünün bitmesine neden oluyor. Uzn konumuna alırsam sonrun çıkmıyor. Orijinalini alacaktım fakat 560 tl fiyat verdiler. Çıkmasını sordum  150 tl den asagi vermiyorlar. 100 liraya yan sanayisini buldum ama üst köşesinde flaşör düğmesi var ve hiçö

estetik değil. Tamir denediler fakat arıza nüks etti. Ne önerirsiniz? Olay soket kısmından kaynaklanıyor. Kısaca Mazdanın en ucuza orjinal parçasını nasıl temin edebilirim? Bu arabanın parçalarında niçin hala indirime gitmiyorlar? Selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benım araçta da olmustu benzer olay bende kısa farları sınyal kolundan cıkarıp  dıreksıyon yanındakı bos dügmelerden bırıne taktırmıstım sorun halloldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda ve orijinal parça diyorsan, fiyatına pek takılmayacaksın...

:D

Bence çıkmacıları dolaş cebine uygun ve temiz parça bulursun, yoksa bi üstteki arkadaşın dediği gibi bir çözümü çok çok ucuza kapatabilirsin...

Ben olsaydım çıkmacı arardım, hem de; orijinalinin fiyatını bilmeyen bir çıkmacı...

;D

Kolay gele...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi günler ben alko otomativ parcan bende var yardımcı olurum 0532 508 74 14

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parçanın bire bir taiwan malını buldum. Sorun yok. Tesekkurler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.