azazil

1999 2003 Arası Mazda 323 f hb. Aranıyor

selamlar..istanbul şile de askeri personelim..1999 - 2003 model arası düz vites tercihen lpg takılmamış yine tercihen siyah renk mazda 323 f model araç alma niyetim var.. sedan değil de hatchback olanlardan arıyorum..fazla büyük derecede kazası olmayan sorunu belası olmayan araç sahipleri varsa ilgilenebilirim.. iyi günler ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Astina GT var bizim Ender'in aracı. Tüm seceresini biliyoruz. Bir tek yazdiğina uymayan lpg var araçta ama bir sıkıntısı yok. Artisi ise 1.8 performanslı bir arac.ilgilenirsen konusalim.

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=94279499

o aracı inceledim evet.. hatta sitedeki en beğendiğim araçta oydu.. yanlız malum km si çok yüksek.. yeni motor yapıldı diyo fakat ne işlem yapılmış hangi parçaları değişmiş belli midir ? yarın öbür gün bana sorun çıkarmasın .. ben de ayda 2500 e yakın km yol yapıcam bu araçla .. bilgi verebilirseniz sevinirim hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın yapılan tüm işlemleri Adem usta da yapıldı. Site de araştırırsan adem usta'yı tanımayan yoktur gibi. Bu yüzden dedim aracın yapılan tüm işlemlerini biliyoruz. Parçalar vs hepsi belli. Aracı görmeni öneririm hatta Adem usta'ya gidip konuşmanı öneririm senin de içinde bir şüphe kalmaz.

Araç Siteden bir arkadaşımıza aitti sonra Ender arkadaşımız aldı. İstersen telefon numaranı özelden yaz araç sahibine arattırayım seni detaylı bilgi verebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın yapılan tüm işlemleri Adem usta da yapıldı. Site de araştırırsan adem usta'yı tanımayan yoktur gibi. Bu yüzden dedim aracın yapılan tüm işlemlerini biliyoruz. Parçalar vs hepsi belli. Aracı görmeni öneririm hatta Adem usta'ya gidip konuşmanı öneririm senin de içinde bir şüphe kalmaz.

Araç Siteden bir arkadaşımıza aitti sonra Ender arkadaşımız aldı. İstersen telefon numaranı özelden yaz araç sahibine arattırayım seni detaylı bilgi verebilir.

araç sahibiyle konuştum hocam.. h.içi gidip görücem aracı.. inş bende katılırım mazda ekibine =) ilgin için teşekkürler ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.