honuuu

Mugen Style Visor / Rüzgarlık

Ebay'den alıp takalı uzun zaman olmuştu uzun zamandır fotoğraflarını çekip koymayı planlıyordum kısmet bugüneymiş  :egy:

img0755ba.th.jpg

img0756dn.th.jpg

img0757mh.th.jpg

img0758yb.th.jpg

img0759ih.th.jpg

img0760cu.th.jpg

Görüntü şekil vs bence çok güzel ve işlevsel de oluyor tavsiye ederim.  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gülle güle kullan Onur. Cam rüzgarlığını bende hiç sevmezdim çok sırıtıyor diye. Ama senin araçtakiler çok şık güzel ve en önemlisi sırıtmıyor. Hayırlı olsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onur tahminimin aksine güzel olmuş, güle güle kullan... :)

Beğenmene sevindim Selman abi teşekkürler.  :hi:

Yurtdışından kırılmadan gelmesi şaşırttı beni aracın görünüşü değişmiş güle güle kullan abi.

Satıcı baya iyi paketlemişti, gelene kadar bişey olmamıştı ama ben açarken cinnet geçirip kırıyordum az daha :) teşekkürler kardeşim.  :hi:

Gülle güle kullan Onur. Cam rüzgarlığını bende hiç sevmezdim çok sırıtıyor diye. Ama senin araçtakiler çok şık güzel ve en önemlisi sırıtmıyor. Hayırlı olsun :)

Bende pek hoşlanmıyordum abi, hatta sigara da içmediğim için hiç işim olmaz diyordum ama bunları görünce verdim siparişi. Teşekkürler  :hi:

Hele şükür Onur :D :D

Kaç yıl oldu getirteli :P

Ebay linkini de ekleyecektim satıştan kalkmış abi sen düşün ne kadar olmuş getirteli :tey:  :hi:

Aşkım fena durmamış rüzgarlıklar :)

8:):hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gercekten cok guzel olmus özelliklede kuzun hat cizgilerine birebir uymus güle güle kullanın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Koyu renk araçta gerçekten çok güzel durmuş. Beyaz ve gri renkte nasıl gider emin olamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En arkadaki cama da bir eklenti vardı devamı niteliğinde ama o linki de bulamadım. Satıştan kaldırılmış herhalde o da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.