Jump to content

Bagaj Basamağı Korumalık

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hem biraz sportif bir hava kattığı için hemde köpeğim bagaja inip binerken tampona zarar vermemesi için şöyle bir aksesuar aldım, acaba tam otururmu diye şüphem vardı ama cuk diye oturdu maşallah  :geyik:

img0753bn.th.jpg

img0752tt.th.jpg

img0754k.th.jpg

:hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi köpek sahibi arkadaşlara imreniyorum. Benim doğup büyüdüğüm ev Bakırköy'de kocaman bahçesi olan bir evdi. Kiradaydık ama bahçeyle ev sahibinden çok biz ilgilenirdik, ev sahibinin Alman kurt köpeği vardı. Çocukluğum onun sırtında geçti resmen. O gün bu gün hep içimde uhdedir.

Şu an kızım tam bir köpek düşkünü. Başımın etini yiyor köpek alalım diye, biz hep bahçeli evimiz olmadan olmaz diyoruz. Oda nerede bahçeli ev görse hadi bu evi alalım diyor :) Bizde arkadaşlarımızın yada sokakta gördüğümüz köpekleri severek idarediyoruz. Şu an sokağımızda bir sokak köpeğinin 4 tane yavrusu oldu. 3-4 aile olarak onlarla ilgileniyoruz klube aldık, maması, suyu komşu apartmanın bahçesinde şimdilik hayatlarını geçiriyorlar.

Konuyu nerden nereye getirdim :) Onur'um hayırlı olsun. İnşallah bir gün benimde böyle bir aksesuara ihtiyacım olur. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur hocam gayet güzel olmuş, güle güle kullanın.Nereden aldığınızı öğrenebilirmiyim acaba. Ben varsa sedan için olanını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Köpekli aileler için güzel bir zımbırtı, ama bizimkinin bagajla işi yok doğrudan kapalı da olsa kapılara dalıyor, onu ne yapacağız? :D

Abi bizimkinin tüyler biraz uzun temizlemesi baya can sıkıyor, ilk başlarda sizinki gibi koltuk müptelasıydı ama artık araba başına gidince hemen bagajın önüne oturuyor, örtüsünü sermemi bekliyor, sonrası malum daha bin demeden güp diye atlıyor bagaja :) Sizin koltuklarda pati izi vs kalmıyormu abi veya salya, hatta camdan abancam diye tırnakla çizme ?? Eski citroen saxo'mda bunları yaşadığım için bu araçta direk bagajla başladım :D  :egy:

Faydalı bir zımbırtı Onur abi güle güle kullan.

Teşekkürler kardeşim. ;)

Vallahi köpek sahibi arkadaşlara imreniyorum. Benim doğup büyüdüğüm ev Bakırköy'de kocaman bahçesi olan bir evdi. Kiradaydık ama bahçeyle ev sahibinden çok biz ilgilenirdik, ev sahibinin Alman kurt köpeği vardı. Çocukluğum onun sırtında geçti resmen. O gün bu gün hep içimde uhdedir.

Şu an kızım tam bir köpek düşkünü. Başımın etini yiyor köpek alalım diye, biz hep bahçeli evimiz olmadan olmaz diyoruz. Oda nerede bahçeli ev görse hadi bu evi alalım diyor :) Bizde arkadaşlarımızın yada sokakta gördüğümüz köpekleri severek idarediyoruz. Şu an sokağımızda bir sokak köpeğinin 4 tane yavrusu oldu. 3-4 aile olarak onlarla ilgileniyoruz klube aldık, maması, suyu komşu apartmanın bahçesinde şimdilik hayatlarını geçiriyorlar.

Konuyu nerden nereye getirdim :) Onur'um hayırlı olsun. İnşallah bir gün benimde böyle bir aksesuara ihtiyacım olur. :)

Abi benimde çocukluğumdan beri hayalimdi hep köpek sahibi olmak, annem istemediği için hep içimde kalmıştı yıllarca, ne zaman kendi evime çıktım Tarçın hanımda geldi. Allahtan eşimde seviyordu evlendikten sonra da benimle yaşamaya devam ediyor Tarçın. Evin içinde yaşamıyor yuvası balkonda ama annem hala istemiyor evde, izmir'e gelip gittikçe söyleniyor ama çokta seviyor artık o bile alıştı. Son umudu çocuk/torun. Çocuk olunca bakamazsınız, bebekli evde köpek olmaz diyor,bizde direnmeye devam, artık o da evden biri oldu bırakamıyoruz.

Sahiplenemeseniz de muhtaç durumdakilere yardım etmeniz gerçekten çok güzel, artık hayvanlar şehirlerde kalmış ve çaresizce insanlardan yardım bekliyorlar, hele ki şu sıcak yaz günlerinde... Özveriniz etrafımda gördüğüm duyarsız insanların yanında takdire şayan...  :hi:

Onur hocam gayet güzel olmuş, güle güle kullanın.Nereden aldığınızı öğrenebilirmiyim acaba. Ben varsa sedan için olanını düşünüyorum.

Teşekkürler hocam, ebay'den almıştım, sedan için hiç görmedim ama bi bakayım denk gelirse öm yollarım  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok öyle şeyler, sadece tüy, ırkından mıdır nedir hiç yok denecek ölçüde salyasız benimki, arabaya da sadece veterinere ve yazlığa giderken biniyor, onun için patileri de temiz oluyor, senin gibi her akşam sahile çıkarmıyorum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...