maverick7881

1.Nesil Mazda 3 Cam Rüzgarlığı

Mazda3 sedan eski kasaya uygun cam rüzgarlığı arıyorum benim aradığım japon stili olanlardan fakat uygun birşey bulamadım,bir tek hepsiburada da var o da hb ile uyumlu,benimde merak ettiğim esi kasa sedanla aynı boyutlarda pencereleri olan bir araç varmıdır?Yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ebayda şu kelimelerle arama yapınca bir kaç ürün çıkıyor; biraz araştırırsanız belki zevkinize uygun birşeyler bulabilirsiniz.

"mazda 3 sedan 04-09 visor"

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cevap için teşekkürler,ebay da hem aradığım yokmuş hem de uluslararası alışveriş olayı uzak geldi bana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben hepsiburada dan aldım sedan için önler uydu arkalar uymadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben hepsiburada dan aldım sedan için önler uydu arkalar uymadı

Sadece önlerle idare mi ediyorsun,arkadakiler ne oldu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

takmadım, bizim arka camlar önler gibi eğimli. gelen ürün dümdüz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hb olan için satılıyordu orda,demek ki sen onu aldın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vallahi sedan yazıyordu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolasın,herhalde o ilandaki perflex , bizim araçlara pek gitmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende kendi aracıma (2012 Sedan) cam rüzgarlığı bulamadım. Daha önceki aracıma ebay aracılığı ile aşağıda linkini verdiğim firmanın ürününü getirtmiştim. Mazda içinde üretmişler.

http://www.heko.pl/index.php?opt=szukaj&szukajgrupa=all&szukajmarka=27&szukajkod=

Firmaya mail gönderdim satın almak için, gelen cevapta Türkiye' ye gönderemediklerini söylediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar uzun zamandır 1.Nesil Mazda 3 aracım için cam rüzgarlığı arıyorum ancak bulamadım. Buradaki sitede 2003-2013 yılları yazmışlar firmayı arayıp sordum "2009-2013 olacak o yanlış yazılmış ancak 2004-2009 yılları arası için 10 gün içinde stoklarımıza girecek" dediler. Bekleyeceğim ama 1.Nesil için cam rüzgarlığı bulan veya satılan yeri bilen varsa çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben ayni saticinin n11.com sayfasindan aldim bu urunu ama olmadi. Internette 2003-2013 yazanlar bence sadece 2.nesil mazda 3 ler icin. Bu adamlara almadan once sordum fotograf gonderdim uyar dediler ama uymadi. Gittigidiyordan baska saticida ayni baslik vardi ona da sordum inandim aldim daha bugun iade verdim kargoya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar çok aradım taradım sonunda ebay'de buldum. Fiyatı biraz pahalı ama ücretsiz kargo ile geliyor. Maalesef bu ürün Türkiye'de olmadığı için bende paraya kıyıp alacağım sanırım....

http://www.ebay.com/itm/220533791439

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.