solgac

Mazda 3 Oksijen Sensörü Lazım

arkadaşlar merhaba

2009 mazda 3 aracım için 1. oksijen sensörüne ihtiyacım var yaşadığım yerde (şırnak) bulma imkanım hiç yok yetkili servislerin verdiği fiyatlarıda sizde biliyorsunuz temini konusunda yardımcı olabilecek varmı ? ebay dan falan getirebilirmiyiz ? şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol hocam bi irtibata geçeyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bi tane oksijen sensörü var. Benim araca uyumlu değildi değiştirdim. Düşünürsen gönderebilirim  denersin seninkinede uyumlu olmaz ise geri gönderirsin.

Yanlız soketi yok sen kendi aracındakının soketini takacaksın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bi tane oksijen sensörü var. Benim araca uyumlu değildi değiştirdim. Düşünürsen gönderebilirim  denersin seninkinede uyumlu olmaz ise geri gönderirsin.

Yanlız soketi yok sen kendi aracındakının soketini takacaksın

sizdeki sensör hangi aracın bide deneyeipte uymayan aracınız ne ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

96 mazda 323 için aldım ama uyumlu olmadı amerikan malı sonra tamirci universal japon taktı birebir olmasada oldu. Bu elimdekide boşta kaldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

96 mazda için alınmış bi sensörün 2009 araca uyma ihtimali imknsız gibi bişey bence uysa bile ne kadar sağlıklı çalışır ne kadar uzun ömürlü olur kargosu vs si beklemesi teşekkür ederim ama çözüm olmaz gibi duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında 2009 model bir mazdanında oksijen sensörünün bozulmasıda imkanız gibi birşey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.