Jump to content

Motordan Su Akıntısı (1994)

criminal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar,

2 km lik yol gidip geldikten sonra aracımı park ettiğimde altına cok mıktarda su aktıgını gördüm.fan çalısıyordu.

radyatörden akıntı yoktu, motor blogunun sağ alt tarafından biryerden,radyatör  dısında nereden gelebılır??

en kötü ne olmuş olabilir  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hava yaptıysa eğer, havasını alarak suyunu tamamlamaya çalışın, suyun tamamlandığından emin olduktan sonra birisi aracı çalıştırsın siz de alttan nereden geliyor görmeye çalışın...

Ama görseniz de; görmeseniz de o kadar su kaçıran bir problemi kendi halinizle çözmeniz zor gibi... Sadece içiniz rahat eder veya daha fazla endişelenirsiniz...

:)

Bence; radyatörden motora giden borulardan birisi patladı veya kelepçe attı.

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilginize tesekkur ederim.kaçagı bulduk;

motorun altında alüminyum boru varmış,oradaki çatlaktan tazyikli birsekilde akıyordu.

kaputu atıgımızda "el işareti" olan ,egzos galıba, sıcak kısmın sökülmesi gerektıgınden iş yarına kaldı. soguduktan sonra yapılacak.

hayırlı kandiller...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Monifod'u sökeceklerse şayet,mutlaka temizlettir,temizlemeden takmasınlar,çekişte%30 farkeder,ayrıca yakıtında düşecektir..

cok tesekkur ederım, arabayı bıraktım,sabah erkenden arayıp söyliyim, helal süt emmişlerse temizlerler,basında olamayacagım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben aracımın yanında olmadığım zaman rahat edemem, illa inceliyecem, ufak tefek sorunların nasıl giderildiğini öğrenmem gerek...

Ayrıca; yüzde otuz çok iyi bir rakam... Gerçekten bu kadar fark ediyorsa !!

:o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilgilerinize ve paylasımlarınıza tesekkur ederim.

arabam az önce geldi. boru çürümüs, usta aynısını bulamadıgından kesip kaynatmış, "cıkmacıdan alıcagımıza bu içime sindi" dedi... razı geldim :)

manıfoldun temızlıgı malesef yapılmadı, sabah aradıgımda "manıfoldu sokmeden cıkardık,yana döne boru arıyoruz" dediler... mecburen eyvallah çektim, aracın basında olmayınca böyle oluyo... :fiuw:

simdiden hayırlı bayramlar dilerim.

saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...