savga

15 ınc jant

2011 Mazda 3 HP için 4 adet demir  15 inc jant lazımdır ( 5 x 114.3) Turing model arabasındakı demir jantı çelik jant ile değiştirmek isteyen veya elinde yukarıda yazdığım ebatlarda jantı olupta satmak isteyen Mazda severler benimle irtibata geçebililer...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çelik Jantsız Mazda 3 varmı ?? En azından ben yeni 2009 ve üstü modellerde yok diye biliyorum.

Varsa da çok şaşırdım gerçekten..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Foruma senede 1 uğruyorsunuz sanırım, halen yeni yıl kutlama mesajınız kalmış profilinizde. Neyse 2013'e bişiycik kalmadı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

celik jant sadece imprasev ve mıra serısınde var.... sıte yılda bır ugramıyorum da banner yılda bir değiştiriyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

celik jant sadece imprasev ve mıra serısınde var.... sıte yılda bır ugramıyorum da banner yılda bir değiştiriyorum

Benim aracım Touring ama çelik jantlı !! Var bir karışıklık bu durumda ama çıkar ortaya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.