metin03

Partikül Filtresi Çözümü (kaçırmayın)

Evet arkadaşlar sonunda çözebildim sorunu ::) ( yanlızca biraz para sıkışmış kenarına ) ziyaret için geldiğim izmir de tesadüf eseri gittiğim bir şirket burası CANKAR oto performans diye bir şirket aracın yazılım bilgilerini alıp ingilterede bir firmaya gönderiyorlar daha sonra beyne yeni yazılım programı ekleyip hem performans artıyor hem yakıt azalıyor hem de şu partikül filtresinden kurtulmuş oluyorsunuz.Bana tavsiye ettiler umarım kalıcı çözüm olur.İyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi geçmiş olsun, geri dönüş yolunda yakacağın fazla yakıttan da fazla değildir bu sıkışan para değil mi?

;D

Kazasız günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o iş biraz zor olur... siz yakındaysanız biz partikül yakma işlemini yapıyoruz. gayet de başarılı sonuçlar alıyoruz. volvo araçlarda çok fazla karşımıza çıkıyor bu DPF işi. piyasada sadece bir ürün var bunun uygulanabildiği. partikül doluluk oranınıza göre 30 ile 70bin km daha problemsizce kullanırsınız. umarım dediğiniz gibi çözülür ama çözülmesze fikrimizi alın. bana mail adresimden ulaşabilirsiniz... yada telefonla tabi...

bol şans...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o iş biraz zor olur... siz yakındaysanız biz partikül yakma işlemini yapıyoruz. gayet de başarılı sonuçlar alıyoruz. volvo araçlarda çok fazla karşımıza çıkıyor bu DPF işi. piyasada sadece bir ürün var bunun uygulanabildiği. partikül doluluk oranınıza göre 30 ile 70bin km daha problemsizce kullanırsınız. umarım dediğiniz gibi çözülür ama çözülmesze fikrimizi alın. bana mail adresimden ulaşabilirsiniz... yada telefonla tabi...

bol şans...

Sevgili dostum olayın öncesi var ama...

http://www.mazdaclubtr.com/29111/partikul-filtresi-iptali-pismanliklar/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşın eski mesajlarından okudum öncesini... partikül filtresi bir yerlerde duruyorsa çözülür. iptal edip yazılım atmak çözüm değil bunlarda malesef. tabi araç sahibinin kendi bileceği bir konu...

Konuyla ilgili tam bilgiye sahip olasın diye hatırlatma yapmıştım... Ben tam olarak teknik bilgiye sahip olmadığım için, sadece ayrı ayrı konular açıldığından yazmıştım...

Sağlıcakla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyla ilgili tam bilgiye sahip olasın diye hatırlatma yapmıştım... Ben tam olarak teknik bilgiye sahip olmadığım için, sadece ayrı ayrı konular açıldığından yazmıştım...

Sağlıcakla.

ok, sağolasın. sıkıntı yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uzun zaman oldu arkadaslar dpf iptali yapali agustos 2012 de yaptirmistim ve sizinle paylasmistim simdi oldugu gibi ,sorun su ki performans da dusus var.Eski cekis gucu yok aracimda bilmiyorum bunu dpf iptaline baglamak dogrumu olur sanki en az 20 ila 30 hp kayip var gibi cok gec kavriyor arac 143 beygirlik dizel bir aracin atakligindan eser yok.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar... :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan'la irtibata geçsen fena olmaz bence :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.