Jump to content

Lazer Kapı Alt Aydınlatma

dj_pclord
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selam abiler

sizden bi fikir almak istedim bugun sahibinden siteside dolasirken bu ilani buldum aslinda cok hosuma gitti ama is arkadaslarim bunu biraz kiro isi buldular siz ne dersiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-her-marka-arac-logolu-led-kapi-aydinlatmasi-daha-once-gormediniz-98077571/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla görüntü hoş.ama bence çok abartılı olur.birde ben arabamın orasını burasını deldirtmem :)

Logo bizim araçlara uygun değil zaten... Bizimkiler 98 yılında değişti bildiğim kadarıyla...

Ama değişik bir şey olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Değişik bir uygulama olmuş ama abartı geldi bana biraz.

evet abartı olduğu doğru.fuar v.s. tanıtım araçlarına konulabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tesekkürler abiler yarumlarınız için suan dusundum de ben guzuma kıyamazken kapılarını deldircem delirdim galiya :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilanları inceledigim kadarı ile her markaya üretim yapmıslar valla dun aksama kadar denemeyi düsünüyordum ama guzuma baktım baktım baktım kıyamadım :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya fazla süs arabyı bence çirkinleştiriyor.birde orayı burayı delince uzun vadede sorun çıkartıyor.çatlama,paslanma v.b. Oluyor.hele ucu işçilik varsa ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her nekadar begen guzuma kıyıpta takamasamda aksesurcıya gittigimde farklı bi marka araca takıldıgını gördüm fiyatı da baya pahalıya takıyorlar ve aksesurcıya sordugumda baya isteyen ve taktıran var dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...