Jump to content

Mazda 3 Ön Sol Lastikten Gelen Ses

Guest deniz_kurdu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest deniz_kurdu

arkadaşlar geçenlerde amortisörlerimi değiştirdim ve şu an farkettim araç bozuk yollara ve tümseklerden geçerken  ve düz giderken direksiyonu sağa sola hızlı çevirince sanki oraya bir kuş sıkışmış ötüyor veya lastik tabanlı ayakkabınızı yere sürttüğünüz zaman çıkan sesden çıkıor...yardım ve önerilerinizi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada amörtisörleri hangi marka ile değiştirdin ve kaça maloldu paylaşabilir misin kardeş. Bu aralar ben de amörtisör düşünmeye başladım.

Sorunla ilgili ise aklıma sadece balatalar geliyor ama amörtisör değişimi sonrası olunca işler değişiyor tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest deniz_kurdu

ben amortisörleri kartal sanayiden aldım.ön iki tanesine 200  tl mi ne verdim.sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer bence amortisörlerini değiştirme nerde oturuyorsun bilmiorum istanbuldaysan bostancı ikiler hondada amortisörlerini tamir ettirebilirsin.orjinalleri tanesi 260 tlydi.bence tamir ettir yola dewam.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Guest deniz_kurdu

arızanın nedenini çözdük.bugün ustamla amortisör takozlarını bakımdan geçirdik ve ses kesildi.Anortisör değiştirecek arkadaşlara tavsiyem değiştirilirken takozlarıda söktürüp aradaki bilyelerin greslenmesi ilerdeki seslerin önüne geçecektir....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arızanın nedenini çözdük.bugün ustamla amortisör takozlarını bakımdan geçirdik ve ses kesildi.Anortisör değiştirecek arkadaşlara tavsiyem değiştirilirken takozlarıda söktürüp aradaki bilyelerin greslenmesi ilerdeki seslerin önüne geçecektir....

Sorunun giderildiğine sevindim. Sonucu paylaşmanız içinde ayrıca teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...