Jump to content

Ankara Otopazar Mazda Bulamadım

ahmet_mhnds

Tavsiye Edilen Mesajlar

Otopazarında bulamadınız, interne dışında nerede bulabilirim demişsiniz. Siz Mazda bulmaya niyetlimisiniz ? Siz Mazda bulmak için değil bulmamak için çabalıyorsunuz sanki :)

Günümüzde internet bulunmaz veli nimet herkes için, galericiler dahil sanal pazarlar açıyorlar, aynı keza bireysel ilanlar yine aynı şekilde. Ben otomobilimi sahibinden.com aracılığı ile ilana koyulduğu gün gördüm buldum ve aldım resmen.

Bunların dışında nasıl bulursunuz eşe, dosta haber salacaksınız, Facebook kullanıcısı iseniz duvarınıza yazın, oto galericilerini gezin, Mazda bayilerine uğrayın ve tembihleyin. Başkada aklıma bir yöntem gelmiyor.

Size kolay gelsin umarım Allah gönlünüze göre bir Mazda verir. Sağlıcakla kalın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) bikaç galeri oto bayiside gezdim pek yoktu ilanlarda mazda azınlıkta araştırmaya devam edicem artık acelemiz yok bulurum inşallah temizinden .
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) bikaç galeri oto bayiside gezdim pek yoktu ilanlarda mazda azınlıkta araştırmaya devam edicem artık acelemiz yok bulurum inşallah temizinden .

Bulamamak imkansız gibi ama neyse...

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sabah 9 öğlen 12 , 3 saat gezdik ama yoktu girdiğimdede neredeyse fule yakın doluydu belki arkamdan tek tük gelen olmuş olabilir ama imkansızı başardık o zaman :D .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeşim oto pazaralarına araçlarını getirenler daha oraya getirmeden internete ilan veriyolar bir çok mazda satılıyor bu yolla bende arabamı böle aldım ayrıca bayiler vede galerilerinde artık internette sanal mağazaları var sahibinden . com 'a takıl orada elinde bir çok satılık mazda olan galeriler var hatta bu sitede bile üyelikleri var buradan bile galerideki satılık mazdaları ilan ediyolar. yani artk internetsiz bişey olmuyor eğer internet ortamında satış yapan şahıslardan güvensizlik duyuyosanız bir çok garantili 2. el araç satan mazda bayisi vede galeriler var oralara bakınınız , umarım bulursunuz , unutmadan almak istediğiniz model varsa burada da alınık bölümüne konu açın ,satılık bölümüne bakın sanırım geçen hafta bir kaç 3 vardı satılık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sabah 9 öğlen 12 , 3 saat gezdik ama yoktu girdiğimdede neredeyse fule yakın doluydu belki arkamdan tek tük gelen olmuş olabilir ama imkansızı başardık o zaman :D .

Alma niyetiniz ve paranız varsa, sorunsuz alırsınız... Bir arkadaşım 6 yıldır araba alacak...

8:)

Bu durumdaysanız eğer, siz değil mazda, alabilecek bir araba bile bulamazsınız.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Acelem olmadığı biraz ağırdan alıyorum almadan önce modelleri sindirmeye çalışıyorum daha sonradan ıskıntı yaşamamak için . Bi şekilde bi araç alınacak inşallah. 6 yıl sürmez umarım benimkide :D .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Acelem olmadığı biraz ağırdan alıyorum almadan önce modelleri sindirmeye çalışıyorum daha sonradan ıskıntı yaşamamak için . Bi şekilde bi araç alınacak inşallah. 6 yıl sürmez umarım benimkide :D .

Biz o arkadaşa "tok alıcı" diyorduk...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oooo altı senede bayağı bir süre bence altı senede araba alıcam diyipte alamayan malesef hayali ihracatçıdır. :D .D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilinizde bulunan servisi arayın gelince size haber verirler. Geçen ben aradım tam istediğim araç vardı ama o zaman arabamı satamamıştım bugün 3 kere aradılar. ama manuel geldiği için ilgilenmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer sadece il içerisinden bakıyorsanız, seyahat engeliniz varsa ilinizde bulunan bayi ile irtibata geçip not bırakabilirsiniz. Size yardımcı olacaklardır. Eğer seyahat engeliniz yoksa diğer bayiler ve ikinci el mazda satıcılarına notunuzu bırakabilirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

izmir menemen oto pazarına gittim az önce. Sabah 8 de gittim hiçççç araba yoktu. Ben gittikten sonra araçlar gelmeye başladı. bir dünya şahin var hacı murat var. sonra 1 tane opel bir tane focus filan geldi dedim daha mazda gelecek de o gelen mazda 3 olacakda. otomatik olacak da. kazasız temiz olacakda. hayatta gelmez daha dedim çektim eve geldim. biraz daha bekleyecem olmadı şu araca gidecem bakacam artık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2005-mazda-3-sedan-otomatik-yeni-bakim-vize-93133574/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

izmir menemen oto pazarına gittim az önce. Sabah 8 de gittim hiçççç araba yoktu. Ben gittikten sonra araçlar gelmeye başladı. bir dünya şahin var hacı murat var. sonra 1 tane opel bir tane focus filan geldi dedim daha mazda gelecek de o gelen mazda 3 olacakda. otomatik olacak da. kazasız temiz olacakda. hayatta gelmez daha dedim çektim eve geldim. biraz daha bekleyecem olmadı şu araca gidecem bakacam artık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2005-mazda-3-sedan-otomatik-yeni-bakim-vize-93133574/detay/

Araba pazarına araba satmaya gitmiyorsanız eğer; saat:12'den sonra gidin...

:tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ilk defa cesaret edip canımın istediği arabayı alacam. kriterlerim belli araç belli nota atış. Daha önce alcaktım eşim beğenmedi satılmaz filan diye diyarbakırda servisde yoktu. cesaret edemedim. ama bu sefer alacam o sevinçle sabah gittim bi baktım hiç araba yokkk:) 1 de yavaş yavaş dağılıyorlarmış. neyse internetten bakalım artık mazda 3 de hayatta gelmez gibi şahinden geçilmiyor çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen yıl Mayıs ayında Mazda 3 ümü almaya karar verdiğimde ben de; siyah, hb, tüp takılmamış, manüel vites, sunroof lu, araç arıyordum. Bende ümitsizdim hemen bulamam diye. :( İzmirde eski galerici bir tanıdığa haber verdim. Eski arabamı ilanı verdikten üç gün sonra sattım, Aynı gün İzmirden haber geldi araba bulundu diye, tüm aradığım özellikler vardı, ayrıca 12.000 km de idi henüz, ertesi gün gidip aldım :tey:. Diğer tesadüf sattığım aracımıda 6 yıl önce aynı gün 6 Mayısta almıştım. Kısmetinde varsa mutlaka bulursun, sakın vaz geçme, :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...