hüseyni

2009-2011 Mazda3 aranıyor

merhaba Ankarada ikamet ediyorum 2009-2011 model arası mazda3 sedan veya hatchback bakıyorum bütçem 36.000 tl lpg li araç düşünmüyorum tercihen otomatik vites ve 50 bin km ye kadar araç bakıyorum ankaradan ve duruma göre diğer şehirlerden bakabilirim,

iletişim bilgileri siteden veya cepten ulaşabilirsiniz 505 713 98 15 ismim mehmet, teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet bey notunuzu aldım, bakacağınız aracın şehir dışında olmasının bir mahsuru yok ise yardımcı olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç alınmıştır 2011 model ipressive 36.000 e alınmıştır benzinli lpg siz 47 binde

ilgilenenlere teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç alınmıştır 2011 model ipressive 36.000 e alınmıştır benzinli lpg siz 47 binde

Hayırlı olsun çok uygun bir rakama almışsınız. Bu rakama araç yok bile. Tebrikler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar 

ayrıca aykut bey arayıp ilgilendiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cok  iyi bi fiyat benim arkadasta var 2009 imp hp otomatık galiba 36 verecek birisine söz vermis daha 20 binde arac gercekten cok iyi araca baktırdınız demi bi sorunu kazası belası falan yoktur insallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dj_pclord teşekkür ederim

aracı expere soktuk ciddi bir kazası yok çok şükür ankarada biri satıyordu 2009 model otomatik araç 17 binde idi sanırım sizin arakadaşla ben daha önce görüştüm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilgili sitede 2011 dizel touring satacak babam, "öğretmenden" diye başlayan, ankaradaki araç. ilgilenen arkadaşlar olabilir bilginize...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun diyooor,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.