Jump to content

Mazda 3 Dynamic Aranıyor

abluka

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar mazda 3 almaya karar verdim fakat, az önce servis aradı elimde mazda 6 var gel gör daha donanımlı daha geniş 2. motor filan dedi. tipi mazda 3 e göre bana göre daha itici ama mazda 3 ile mazda 6 arasında genişlik ve motor farkı bakımından ne fark var. Biz çekirdek aileyiz henüz çocuk yok. değermi sizce mazda 6 almaya. 6 alırsam daha düşük model olcak o konuda benide düşündürüyor açıkcası. mazda 6 otomatik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sonuna kadar mazda 6 diyorum, ancak; içinde bulunduğumuz saçma vergilendirme sistemi yüzünden yıllık iki katı vergiyi bu dallamalara kaptırmana gönlüm razı olmadığı için, senin adına henüz erken (aile nüfusu az) olduğu için üzülerek, fekat; senin adına sevinerek Mazda 3 al derim...

:P

Şimdiden hayırlı olsun.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki katı evet o nedenle dikkatli ol derim . Eğer cocuk yok ise bence Mazda3 de gayet yeterli olacaktır . Mazda3 kac model olacak söylememişsin ama teknolojik olarak yeni Mazda3 un bazı üstün özellikleri var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 katımı vergi ya o kadar var mı?

Pardon iki katı değilmiş... Yaklaşık olarak 3 katıymış...

:D

7-11 yaş aralığında mazda 3 mtv tutarı; 335 Tl iken, aynı yaş aralığında mazda 6 mtv tutarı; 965 Tl

8:)

Bu kadar fark için değecek bir durumun yok bence, ben de daha önceleri mutlaka mazda 6 alırım diye düşünürken bu aradaki korkunç fark fikirlerimi törpülemeye itti...

Temiz bi 3 bul sen, işini fazlasıyla görür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende şu an baktım vallahi 3 katı şok oldum. Kesinlikle vaz geçtim. Mazda 3 satılmıyor derse biri vallahi yumruklarım o adamı araba bulamıyoruz ya olaya bak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende şu an baktım vallahi 3 katı şok oldum. Kesinlikle vaz geçtim. Mazda 3 satılmıyor derse biri vallahi yumruklarım o adamı araba bulamıyoruz ya olaya bak

Forum ahalisi olarak şiddete "şiddetle" karşıyız...

:P

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen öyle ben satmak için bulamıyorum millet birde ikince eli yok der :D laf işte... Sedan mazda 3 kaç model arası bakıyorsunuz?  Lpg li olsa olurmu?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

km biraz düşük olsa iyi olur. otomatik olması şart sedan olması şart.  lpg olur ama lpg ile az km yapmış olmalı. Bir kere dilim yandı çünkü.İstanbul da çok var ama ben iş dolayısı ile gelemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg olur ama lpg ile az km yapmış olmalı. Bir kere dilim yandı çünkü.İstanbul da çok var ama ben iş dolayısı ile gelemiyorum

gerekli motor testlerini yaptırırsın kompresyon testi deniyo sanırım.eğer sıkıntı yoksa alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana göre de itici çünki;

Jantlar beyaza boyanmış, iç kısımlarda gereksiz kırmızı renk kullanılarak değişiklikler yapılmış, gereksiz ledler far kaşı olarak adapte edilmeye çalışılmış...

Üstüne üstlük de;

Bagaj kapısında "oğlum bak git" teranesi var, daha ne olsun... Fiyatı da bu iticilikleri bi kenara bırakabilecek cinsten değil...

Şiddetle uzak durun derim.

:tey:

Ayrıca bayandan olması ayrı bir ironi...

:krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...