crazy

Tecrübeye Dayalı Rolanti Sorunu (99 323)

2 haftadır rolantıden sorun cekıyordum  iniyor cıkıyor stop edıyor resmen dans ediyordum ustam bostancı sanayıde ben ise ümraniyede oturuyorum iş çıkış saatleri denk gelmedigi için baktıramadım ümraiye sanayide 3-5 yere gittim biri rolanti motoru dedi biri akış metre dedi biri ateşleme sistemi dedi biri bıgaz kelebegi dedi bugun iş yerinden izin alıp ustama gittim böyle böyle sorun var dedim çalıştır baktı hava filtresini komple soktu gittigim sıra başka bi arabaya bakıyordu şuna bakam sen çay doldur iç dedi ondan sonra bakayim dedi bende bıgaz kelebegini kurcalıyordum o sıra bi hortumun boşda oldugunu fark ettim ufak bişey 15cm falan asagı yukarı kirbit kutusu kadar bişeyden çıkıyor ucu kablo giriyo falan hortumu komple çıkardım ucu catlamış yenisini alıp taktim çalıştırdım düzeldi ustam boynuz kulagı geçti emeklilik vaktim geldi dedi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı araç benzer sorun.

Bugün ben de rölanti sorunu yaşamaya başladım. ateşleme sıkıntısı diyordum ama yarın hortumları etraflıca inceleyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.