M.E.G

Mazda 3 İmpressive veya Dynamic

Bu konuda 24 ileti var

Aracımızla büyük bi kaza geçirmemiz sonucu pert oldu. Çok şükür kimsede bişe yok.

O kazadan ailem sağ çıkdığı için tekrar mazda 3 düşünüyoruz. Kaza testini başarıyla geçti  :clap:

Kazasız, değişeni olmayan düşük km de 2009 dynamic otomatik veya 2010-2011 ipmressive otomatik mazda 3 satıcısı olursa benimle irtibata geçerse sevinirim.

2014 skyactivleri ( gelirse tabi) beklediğim için sıfır düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafacım çok çok geçmiş olsun. Çok kısadan bahsedip kapadın konuyu.

Aman dikkatli ol arkadaşım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok sağol Gökhan Abi.

Verilmiş sadakamız varmış, çok derin bi konu abi ama kısaca şöyle olmuş babam gece 120-130 civarı hızla giderken kontolü kaybedip takla atmış. araçta 3 aile vardı. Annemin 2 kaburgası kırıldı onun dışında çok şükür bişe yok. Araçta 20 bin TL hasar var.

araç kaymaya başlayınca sol önü kayaya çarpmış ve 6 metre falan yükseklikten tavanın üstüne düşmüş. Araca baktım, kaza yaptığı yere baktım da mazda harbi sağlammış. Onun için tekrardan mazda diyorum abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin annenizede.bir daha yaşatmasın Rabbim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah esirgemiş. Çok şükür bişey yok. Abi bu trafik hız kuralları gerçekten mantık demekki ya bazen saçma olduğunu düşünürdüm fıstık gibi yolda 70 km limitmi olur derdim ama demek iltimat etmek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük geçmiş olsun, Allah kimselere kaza bela vermesin...

Kazasız ve nazarsız günler.

:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok kötü birşey, inşallah en kısa zamanda anneniz eski sağlığına kavuşur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

annenize cok gecmiş olsun rabbim bi daha yasatması insallah böyle bi olay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, Allah tekrar kaza bela vermesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ailene de sana da geçmiş olsun Mustafa. Annene de acil şifalar.

Bu arada herkes otomatik arıyor. Manuel soran olsa belki ben de satacağım da artık çok zor görünüyor. Alacağın araç şimdiden hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hepinize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için.

Aracın kasko işlemleriyle uğraşıyorum şuan, biter bitmez yine bir mazda sahibi oluruz inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. :nazar: Anne'nede acil şifalar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa Kardeşim çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın, annene de acil şifalar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa Kardeşim çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın, annene de acil şifalar dilerim.

Sağol Özhan abi... Amin abi inşallah bir daha yaşamayız...

Büyük geçmiş olsun Mustafa, annene acil şifalar...

Teşekkürler sayın abim...

Çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. :nazar: Anne'nede acil şifalar diliyorum.

Teşekkürler... Allah kimseye kaza bela vermesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.